Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek hogy apummal jobb...

Mit tegyek hogy apummal jobb legyen a viszonyunk?

Figyelt kérdés
Most 14 éves vagyok,tökéletes a családunk de apummal nem eggyeztem és mostsem eggyezem jól.Amint hazaér a munkából ideges,és bármit kérdek tölle aztmondja hogy most haggyad hogy egyek,fürödjek s pihenjen.Aztán egész nap nemis beszélünk.Sose érdeködik irántam,nem kérdi meg hogy mien volt a napom és hogy vagyok...Szeretem öt és ilyent nem mond egy gyerek az apjára de rossz igy vele.Nem tud semmit rollam,csak parancsól nekem és a tesómnak is.Amikor valamit szeretnék egyböl aztmondja hogy haggyam békén mert nincs pénze,még egy lej is sajnál töllem.Mindenem megvan anyumnak hála.Persze eltart és szeret a szive mélyén de ez nem elég.Én olyan kapcsolatot akarok mint egy normális családban,ez nekem régebb megvolt,játszott velem,persze kicsi voltam de törödött és a kedvemben járt.Persze vannak rossz napok és most énis tinédzser vagyok de ez nem olyan.Ez mindennapos...mit tehetek?
2013. júl. 5. 22:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem túl jó a kapcsolatom az apámmal. hasonló dolgok történtek velem is, mint amit leírtál.

Én is próbáltam közeledni az apám felé, de nem igazán sikerült. Beszélgetni nem igazán tudunk...,

Azt nem mondom a helyzet lehetne rosszabb is, de az ember mindig többet szeretne és jobbat.

Mint a te apukád az enyém is a munkájába temetkezett.


próbáld megállni, hogy nem szólsz hozzá, és hátha ő kezdeményez.


minden embernek van egy alaptermészete, amin nem igazán tud változtatni...



fiú vagy?

2013. júl. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
rendben,megrobálom.Lány vagyok
2013. júl. 5. 23:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor remélem rendeződni fog!
2013. júl. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!