Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális-e az amit érzek?

Normális-e az amit érzek?

Figyelt kérdés
Kezdek nagyon berágni. Havi szinten pénzt is adok haza meg segítek nekik itthon és mindkét szülőm úgy kezel mintha egy 10 éves kisgyerek lennék. Olyan nincs hogy én nekem itthon magánéletem legyen. A szobába úgy járkálnak be mintha átjáróház lenne, kopogás nincs, az esetleg ráérek-e vagy dolgom van-e meg se kérdik hanem hogy mennyek kifele dolgozni. 25 éves vagyok. Annyiszor összevesztem velük hogy meg se tudom számolni, de már azt is fölösleges mert belesz*rok magasról az egészbe. Egyetlen megoldásnak az albérletbe költözést tartom amire jelenleg nincs keretem. Amikor felhozom hogy de igenis fogják már fel hogy felnőtt ember vagyok meg aszerint is beszéljenek velem kiröhögnek meg rendszerint hülyének néznek. Én meg aszalom magam az idegességgel.
2013. júl. 6. 12:54
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
nem megbántásból mondom de ha már felnőtt vagy és kezeljenek téged úgy akkor nem anyádéknál kéne h lakj..(de egy kicsit azért neked is igazad van)
2013. júl. 6. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hát látod ebbe totál igazad van...most ezen elgondolkoztam..
2013. júl. 6. 13:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Normálisnak normális amit érzel csak az a baj, hogy a szülők játék szabályai általában nem változnak attól, hogy elmúltál 18.
2013. júl. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Költözz el
2013. júl. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem. Hát igazából megoldásnak még mindig az elköltözést tartom, fölösleges erőltetnem a dolgokat. Csak az ő házuk.
2013. júl. 6. 13:03
 6/7 A kérdező kommentje:
De csak ez esik rosszul hogy ennyire semmibe vesznek.
2013. júl. 6. 13:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem attól leszel felnőtt, hogy már nem otthon laksz. Ha így volna, akkor én már 13 évesen felnőtt lettem volna, most pedig ismét gyerek, mert ismét otthon lakom. (??!)


A szüleid vagy olyanok, amilyenek, és nem tudsz változtatni sem rajtuk, sem a helyzeteden, ha otthon maradsz, vagy pedig valami módon mégis gyerekesen viselkedsz. Lehet, hogy inkább a sértődés, sértődöttség, lázadás beszél belőled, mintha kamasz lennél még, és nem egy felnőtt embert látnak maguk előtt?


A költözés mindezzel együtt egy jó megoldásnak tűnik szerintem is.

2013. júl. 6. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!