Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért vagyok ennyire ideges?...

Miért vagyok ennyire ideges? Megőrülök, ha anyukám beszélgetni kezd velem. Miért van ez?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és néha úgy érzem nem hagy felnőni. Tudom,hogy aggódik,de kicsit békén hagyhatna. Elegem van,hogy mindenről tudni akar.

2013. júl. 7. 15:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Majd ha 22 évesen érzed ugyanezt. Na az lesz a tuti. ;)


Nehezen fogadja el, hogy lassan felnő a pici lánya. Hidd el, nem vagy egyedül ezzel a problémával. Próbálj türelmes lenni vele, gondold magad a helyzetébe. Azért az nem olyan nagy baj, ha szeretné tudni, hogy kb. merre jársz nap közben. Pár év és úgy is kirepülsz a családi fészekből, addig próbáld elviselni az aggódását.


Én pl. érettségi után elkerültem egyetemi kollégiumba, na az már egy sokkal jobb helyzet. Bár nyáron nehéz vele itthon, mert még most is próbál gyerekként kezelni, én meg nem hagyom magam. Nem is egészséges ez már ennyi idősen, sőt egy bizonyos kor fölött az együttlakás sem.


22L

2013. júl. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!