Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért segítsen a párom, ha...

Miért segítsen a párom, ha csak leszólja apám?

Figyelt kérdés

Előre leírom, hogy apám egy hihetetlenül lusta és parancsolgató ember. Van, hogy nekünk kell odavinni neki a telefonját, mikor 2 méterre van tőle.


Múltkor megérte a páromat, hogy x dolgot pakoljon be a szobába. Megtette, majd kb 3 nap múlva apám tök idegesen kiakadt, hogy hogy lehet ez a srác ennyire béna, megmondta, hogy hogyan pakolja le, stb. Hozzá teszem, hogy semmit sem mondott.


2 év alatt nem ez volt az első ilyen eset, a párom már csak az én unszolásom miatt segít neki. Tényleg nagyon megalázóan beszél róla, "hogy lehetsz ilyen béna" és hasonlók.


Mi a teendő?... Ha nem segít, akkor meg azért szólja le..


2013. júl. 8. 14:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Fogadjatok el az apadat ezekkel a tulajdonsagokkal, mivel megvaltoztatni ebben a korban mar nem lehet!

Ha legkozelebb megkeri, akkor kell kiterni az elol, s hivatkozni arra, hogy mindig elegedettlen, ezert inkabb nem akarjatok felidegesiteni pl. tehat meglehet probalni leszoktatni errol a rossz szokasarol.

2013. júl. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Édesapáddal laktok?Ha nem,akkor egyszerű:nem kell hozzá menni,vagy csak egyedül menj.Tudom,hogy ez nehéz,de ha látja hogy megvagytok nélküle is,akkor hátha változtat.De ha látjátok hogy változtat akkor fokozatosan kezdjetek megint járni,mert mégis csak az apukád,gondolom sok szerethető tulajdonsága is van,leginkább arra figyelj:)
2013. júl. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én még csak 17 vagyok, szóval persze, hogy itt lakok...
2013. júl. 8. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!