Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális, hogy az apám lemondo...

Normális, hogy az apám lemondott rólam? Hogy nem küzd értem?

Figyelt kérdés
11 éves koromban találkoztam vele elősször, addig eszembe se jutott, olyan alapnak tűnt, hogy csak anyám van. Aztán derült égből villámcsapásként rájöttem, hogy van apám, látni akarom. Találkoztam is vele 1-3 hónapig. Aztán úgy volt, hogy dec. 25.-ét eggyütt töltjük, csináltam ajándékot neki is és a barátnőjének is. Vártam, vártam, anyu meg egyre idegesebb lett ahogy telt az idő, de nem jött és még a telefonját se vette fel. (kiderült nem is akart eljönni) Utánna nem is akartam vele találkozni. Aztán 16 éves koromban felhívott nincs e kedvem talizni. Úgy gonoltam öregedett csak megkomolyodott. Hát tévedtem. Össze vissza hazufozott anyámról olyanokat amit biztos voltam hogy soha sem tett meg. Szóval újra nem akartam találkozni vele. Aztán az incidens után pár hónappal felhívott, hogy duzzogok!!! e még. Ezzel annyira felidegesített, hogy azt mondtam igen. Meg kérdezte, hogy akarom e látni(mert anyunak azt mondtam nem, és ő tartja a kapcsolatott vele) mondtam hogy nem. Nagyon mérges és dühös voltam. Így 20 évesen is úgy gondolom ha felkeresett volna "eröszakosabban" küzdött volna, küzdene értem akkor megbocsáltottam volna. Ha kiengesztelt volns mert h***e volt. De nem tett ilyet. És a facebookon pedig olyan képeket rak fel ahol a féltestvéremet biciglizni tanítja. Bele tapos még a gyerekkoromba is, hiszen engem anyám tanított. Ő soha sem volt ott velem. És ez rosz. Még a szallagavatómra se jött el, se a ballagásomra.
2013. júl. 4. 12:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én most mást mondok erre. Nem egy olyan férfiismerősöm van, aki küzd a gyerekéért, és nem mond le róla, de az anyuka gonoszul mindig keresztbetesz, aztán a gyereknek azt mondja, hogy apád sajnos nem kíváncsi rád.

Hogy mit mondott anyukádról, azt te csak ne vedd készpénznek, hogy biztosan nem történt meg.

2013. júl. 4. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Átérzem, az én apám is ilyen. 12 évig nem láttam (ő engem igen, de képes volt nem odajönni), aztán néha találkoztunk, letagadott mások előtt, áh...

Nekem is van féltestvérem, rossz volt, hogy vele mindig ott van, engem meg lesz@r. (Mondjuk a fb képekkel nem beléd akar taposni.)


Az indoka kb az volt, hogy ha nem lehet velem teljesen, akkor sehogy. Duma. Nem akart akkor gyereket. Valószínű a te apád is így volt ezzel.

2013. júl. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Fogadd el, hogy ez van. Nem mindenkit kényeztet el az élet.

Lehet, hogy a második gyerekének már gondos apja.

Minek ment volna el a ballagásodra, ha egyszer nem is ismeritek egymást, főleg, hogy még haragban is voltatok?

2013. júl. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sorry, de nekem is hasonlo a velemenyem, mint az elsonek...

Ismered Anyud oldalat, a masik oldal velemenyet meg zsigerbol nem fogadod el. Talan egy kis bizalmat megszavazhatnal az Apudnak.

2013. júl. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ez nem kézpénz. Anyám még a birósági jegyzőkönyvet is megmutattta, amikor apàm apasági tesztet akart csináltatni, de biró közölte vele hogy tizenhét évet elkésett vele nem gondolja, meg ez csak egy éves korig ingyenes. Mikor közölte hogy fizetni kell a tesztet elment a kedve a vizsgálattól. Amúgy csak akkor akart látni mikor nem volt kedve gyerektartást fizetni és érezte hogy anyu neheztel. Kb. 1,5 milliós tartozása van. Csak anya azért nem jelenti fel mert lecsuknák és akkor azt az évi pár ezret sem kapná meg. (még fizetnie kell mert fösulira járok nappalin)
2013. júl. 4. 12:18
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy összesen 3 féltesóm van. Kettó egy másik nötöl. A biciglis meg egy másiktól.
2013. júl. 4. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért nem ártana az az apasági teszt, ha nem hasonlítasz apádra. Ha már lesz kereseted, te is megcsináltathatod. Mert ha kiderül, hogy nem is ő az apád, akkor felesleges az egész utálkozás.
2013. júl. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én olyan apja-lánya vagyok. Szóval nagyon hasonlítok rá. Még apai mamámra is.
2013. júl. 4. 12:28
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Vannak ilyen ro.adt sz.métládák,nehogy emiatt anyukád ellen fordulj, vagy elhidd amiket mond! neki így kényelmes, mert egy önző, felelőtlen ro.adék, akit a legkevésbé sem zavar, hogy hogyan játszik mások érzelmeivel. A Dunába való az összes. (betonnal a lábán)
2013. júl. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem is hasonló szitu volt,csak nekem anyám jelentette ki,hogy nem akar látni (voltam 6-7 éves).

Ahogy elváltak, utána pár hétig járkált hozzánk, de hamar feladta és nem jött többet.14éve nem láttam, vagyis 1x de csak futtában, meg se ismert,vagy meg se akart ismerni..talán még a nevemet tudja,de a szül.dátumomra se emlékszik...

Az ilyeneket nem kell emberszámba venni,tanulni kell belőle, hogy Te biztos nem leszel ilyen.

2013. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!