Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apukám lenéz mert nő vagy....

Apukám lenéz mert nő vagy. Elegem van már ebből, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pl mondjuk többen beszélgetnek valamiről és én is beleszólok akkor képes azt mondani, hogy ne szóljak bele mert én csak egy nő vagyok.

Meg olyanokat mond, hogy ne szóljak bele mert ez férfiaknak való. Vagy pedig minek magyarázza el mert ezt egy nő úgyse értené meg.

Meg nemrég azt a kijelentést tette, hogy a nők bolondan születnek. De olyat is mondod már, hogy az asszony nem ember. Meg az ész nem számít női erénynek. Szóval ilyenek...


Van egy bátyám, ő meg az Isten. Neki mindent elmagyaráz, őt mindenre megtanítja. Hurcolássza magával tárgyalásokra. Ő fogja átvenni a családi céget. Kocsit, házat kapott. Én meg semmit mert nő vagyok.


Olyan rosszul esik ez. Már nagyon elegem van ebből:(

Mit tegyek?


2013. júl. 11. 19:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
98%
Gratulálj anyádnak a párválasztáshoz!
2013. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az 1#-el.

Anyukád miért választott egy ilyen alakot magának? Ő hogyan képes ezt elviselni?

2013. júl. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Megmondhatod, hogy ha majd ül az öregek otthonában és felhív, hogy látogasd már meg az unokákkal, akkor majd azt válaszolod, hogy te csak egy bolond nő vagy, kérje meg az okos bátyádat.

Az ilyet nem tudod megváltoztatni sehogyan sem, még akkor sem, ha holnap Nobel díjat kapsz.

Amint tudod, hagyd faképnél a családod és építsd fel a saját életed.

2013. júl. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Mihelyt megkér/felszólít valamire, mondd azt, hogy nem vagy képes rá, mert csak egy agyatlan nő vagy. Akkor is tedd ezt, ha mondjuk egy pohár vizet kér, vagy hogy vidd le a szemetet. Aztán mesélj, hogy milyen arcot vágott :D
2013. júl. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Az én apám, amikor megszülettem, azt mondta anyámnak, hogy nagyobb becsben lenne, ha fiút szült volna! Na ez sem volt semmi :) Ma már a lábam nyomát is csókolná, ha hagynám...
2013. júl. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne is törődj vele, foglalkozz csak a saját életeddel. Egy ilyen ember nem érdemli meg azt, hogy lánya, sőt, hogy gyereke és egyáltalán felesége és családja legyen. Az ilyen legyen inkább homokos. Ne foglalkozz vele, kerüld el jó messzire. Én így már nem is kérnék sem a családi cégből, se semmiből és látni sem akarnám. Apám is egy kicsit ilyen, bár nem ennyire durván szerencsére, csak neki is van egy érdekes felfogása. Hány éves vagy? El tudsz költözni? Ha elköltözöl, többé rá se nézz apádra, nem érdemli meg.
2013. júl. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi kérdező, hogy az apádra mondom ezt, de az ilyeneket csak agyon kéne lőni. Szabadulj tőle minél hamarabb és vissza se nézz.
2013. júl. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
ne haragudj de ez nem normális! mi az hogy csak egy buta nő????általánosan értelmesebbek is vagyunk, és kevésbé sűrű az épeszű férfiak száma ha kér egy egyszerű dolgot ne csináld meg! mond hogy te csak egy buta nő vagy aki semmire sem képes aztán írd le hogy milyen arcot vágott
2013. júl. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég durva :( Sajnálom hogy ilyen apud van :( Ne foglalkozz vele, nem ér annyit hogy idegesítsd magad miatta. Hány éves vagy?
2013. júl. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Az apád egy primitív ember.
2013. júl. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!