Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már teljesen elegem van...

Már teljesen elegem van apukám feleségéből :@ Mit csináljak? Én ezt már nem bírom :S

Figyelt kérdés

Apukámmal csak 2 hetente hétvégén lehetünk, mert szüleim elváltak. Apukám újraházasodott. De én már az elejétől kezdve utáltam ezt a nőt. Apa ezt észre is vette, de csak egyszer kérdezett rá és én meg letagadtam, mert nem szeretém megbántani ezzel. Viszont mostmár télleg utálom. Mindig amikor ott vagyunk náluk, és esetleg összekapunk valamin a nő fiával akkor egyből védi a fiát, viszont a fia is megmondta, hogy alapból nem nagyon szokott foglalkozni vele :S Tegnap is veszekedtek. Most konkrétan én és az anyukám voltunk a baja annak a rib@ncnak. Összeveszett azon az apámmal, hogy múltkor elmentünk síelni és elkértük anyutól a lécét, hogy ne kelljen nekem bérelni. Amikor mentünk haza anyu írt egy sms-t, hogy mamához adjuk be a lécet. Na most annak a nőszemélynek az volt a baja, hogy apu elvitte a léceket mamához és, hogy ezzel anyu "parancsolgat" apunak. Erre elkezdte szídni anyumat. Én azt hittem egyből bemegyek a szobába és kiverem a fogát. Ha bátyám nem fog le akkor komolyan megtettem volna. Apu ezt nem tudja. Mondjuk az nagyon jól esett, hogy apu megvédte anyut. A másik baja a csajnak az volt, hogy elvileg én bunkóskodok vele, holott én mindig próbáltam vele normális lenni és ő cseszegetett mindenért. Múltkor meg is fenyegetett amikor lerib@ncozta anyumat és mondtam neki, hogy ne merjen így beszélni róla és erre rám emelte a kezét. Erre azt mondta, hogy nagyon vigyázzak magamra, mert megfogja keseríteni az életem.(apu erről nem tud) És már próbálkozik is. Tudja jól, hogy én inkább apás vagyok mint anyás és sokkal többet szeretnék apuval lenni. Épp ezért nem engedi meg apunak, hogy suli után hazavigyen, vagy ilyesmi. Még ruhát se mehetünk el vásárolni. És ha esetleg apu pont úgy dolgozik, hogy hazatud vinni a csaj tudta nélkül, akkor is ha hívja apu egyből mondja, hogy addig ne beszéljünk. De ez nem elég neki. Apunak megmondta, hogy vagy ő vagy mi. Már nem bírom. Legszívesebben megtépném. Apu a tegnapi veszekedésnél mondta, hogy váljanak el és akkor nem lesz gond. De minden veszekedésnél ezt mondja. Lehet, hogy azért nem akar elválni, mert fél hogy nem fog másik barátnőt találni. Mondjuk megértem, mert kerekes székes és ugye így sokkal nehezebb. De ez a csaj már a 3. mióta mozgássérült. Ugyhogy szerintem tudna még találni magának.

Már nem bírom idegileg. Lejövök apuhoz és egész hétvégén amikor vele lehetnék csak a veszekedés megy köztük. Mondjuk mostmár nem is fogok hozzászólni a csajhoz.

Annyira szeretném, hogy végre elváljanak. Ez apunak is csak jó lenne és bátyámnak meg nekem is.

Segítsetek! Már nem tudom mit csináljak. Apunak csak nem mondhatom meg, hogy váljon el, mert amúgyis utálom a csajt.

Beszéljek apuval? Hallgatna egyáltalán rám? Vagy mit csináljak?

13/L


2010. márc. 14. 04:47
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
béreld fel a 47-est
2010. márc. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Sajnálom, hogy így kell lenned apuddal.Itt csak ő tud lépni, és ha ennyire rátelepszik apudra, akkor valóban a válás a megoldés.Szinte zsarolja apudat, mindenkinek dirágál.Jól látja apud a dolgokat.Sokszor leírtad, hogy apukád nem tud a dolgokról...Mondd el neki.Tudom nehéz, de én azt hiszem te ebbe a házzasságba Már "nem tudsz bele rondítani".

Ebben a kapcsolatban kettőjüknek vannak gondjaik,a többi csak "körítés"amibe a nőci bele tud kötni.Én azt javaslom, beszélj vele, mondj el neki mindent, és majd ő dönt.

(remélem e "jó"irányba.)

Az embernek millió kapcsolata lehet, de gyereke már "nem".

Ezt úgy fordítanám le a te"nyelvedre", hogy én tuti minden körülmények között a gyerekeimet választom, mert egy férfi sem ér annyit, hogy a saját vérem ellen forduljak.

Kitartás, sok sikert, és remélem rendeződik a dolgotok.

:D :-)))))

2010. márc. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj apukáddal. szedd össez a gondolataidat rendesen, és ne fenyegetőzz, ne zsarolj, egyszerűen normális hangnemben és szépen mondd el neki, hogy nem szereted a barátnőjét, és szerinted soha nem engedheti meg magának egy nő vagy akár férfi ebben a helyzetben, hogy szidja az exét a párjának, akinek ráadásul ott bvan a gyermeke. ez nagyon nem szép dolog. téged még befolyásolni is be lehet. tudom, hogy nem tud, de ha olyan lennél, akkor tudna anyukád ellen fordítani. ő összejött egy férfivel, akinek van mástól 2 gyermeke, így tisztában kelllett lennie azzal, hogy anyukád néha felbukkan, és neki tolerálnia kell azt, hogy a 2 szülő tartja a gyerekek miatt a kapcsolatot. ha ez nem tetszik neki, akkor váljon el ne akard apukádat választás elé kényszeríteni, ne fenyegesd semmivel, mert hidd el, nagyon rossz helyzetbe tudod hozni ezzel szegényt, és ezt biztos nem akarod, mert ahogy értelmezem, apukáddal nagyon jóban vagy. szóval ne bántsd. de mondd el neki, mit érzel, és hogy ez a nő nem viselkedik úgy, ahogy kéne, és ez neked fáj, és az is, hogy miatta nem találkozhatsz apukáddal többet, stb. 23/L
2010. márc. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ő az apukád,és egy apának a gyereke a legfontosabb,nem?ha tudná,hogy olyanokat mond,hogy megkeseríti az életed,biztos átgondolná,hogy jó ötlet-e egy ilyen kétszínű alakkal együtt élni.am meg ahogy olvastam a kérdést,én lettem mérges erre nőre!XD
2010. márc. 14. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg rávenni apukádat, hogy csináljon veled külön programot, a felesége nélkül.

Anyukádat meg arra próbáld rávenni, hogy a két hétnél gyakrabban engedjen apukádhoz. Most már nem vagy olyan kicsi, minél nagyobb leszel, annál többet számít, hogy te mit szeretnél.

Sokkal többet sajnos nem tehetsz. :-(

2010. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem télleg beszélek apuval.
2010. márc. 14. 14:56
 7/7 anonim válasza:
Beszélj apukáddal. Csinálj azért egy hangfelvételt ahogy a nő ilyenek mond, annak csak hisz. Próbáld meg a nő módszereit saját maga ellen fordítani.
2010. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!