Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek a szüleitek együtt...

Nektek a szüleitek együtt vannak vagy elváltak?

Figyelt kérdés

Mostanában megváltozott minden

apam egy nap egy uveg bort siman megiszik de van amikor másfelet. Tudom milYen amikor vki reszeg de o meg nem csak kezd e fele menni. Anyaval állandóan veszekednek a pénzen.. Mert h anyanak nem igazan jo a munkaja. Mindig csak hallgatom a veszekedest. Az osszes penzt eltette az apam h majd o kezeli mert azt hiszsi h anya kolti el az osszeset. Neha szoktak beszelni h akkor válljunk el. De még együtt vannak, több mint 20éve házasok. Mit tegyek h ne válljanak el? Apa nem bizik anyaban

....



2013. júl. 14. 21:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nálunk is a helyzet, csak nálunk nem ment el odáig, hogy apám vegye a kezébe a pénzt. Az kéne még, tönkremennénk, mint a huzat! Én sajnálom, hogy nem váltak el. Anyám jobbat érdemel.:(
2013. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

23 év után elváltak az alkohol miatt....


Anyám azóta újra férjhez ment.

2013. júl. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Együtt vannak! Lassan 35 éve!
2013. júl. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

27 éve házasok...


voltak hullámvölgyek....majdnem válások is


az utolsónak szak a messzi szele 1 hónapja, de nem komolyan, csak édesanyám elmondta apunak, hogy ha nem változtat, akkor menjenek külön, mert ő így nem boldog..apu hazavitte a fejben a munkáját, sőt rendszeresen hívogatták, mert felelős beosztásba került, ő pedig túl lelkiismeretes. elhanyagolta a családot és a szokásos otthoni feladatait, stb, anyu egy ideig tűrt, aztán tálalt.

kiderült, hogy apu nem vette észre, hogyan viselkedik, erre persze megkapta, hogy mert nem figyel senkire az utóbbi időben, és csak aludni enni jár haza.


Apu magába szállt, azóta anyu sem ingerlékeny annyira, úgyhogy szent a béke



Én azt mondtam anyának, hogy úgy lennének boldogabbak, akkor váljanak el, senkinek sem jó, ha kényszerűségből vannak együtt, persze anyut ez felébresztette és emiatt ő is változtatott, mert nem csak apun múltak a dolgok.

de megnyugtatta, hogy én ilyen nyugodtan fogadtam...hiszen egyiküket sem szeretném kevésbé, ha esetleg egymást boldogtalanná teszik az kinek jó?


egy gyerek pedig sosem szólhat ebbe bele, meg lehet hallgatni őket és lehet tanácsot is adni, de nem kéretlenül osztogatni.


Én is "kitérnék a hitemből" ha a szüleim bele akarnának szólni a kapcsolatunkba, akkor mi jogom lenne nekem beleszólni az övékébe?

2013. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

24 éve házasok, szerencsére nagyon jól megvannak. Igazi példakép a házasságuk számomra. Igaz, anyukám végtelenül türelmes ember, én sose leszek olyan mint ő.

Nem emlékszem, hogy bármikor is veszekedtek volna (előttem) úgy komolyan, persze kisebb összezördülések voltak, de nem volt vészes. Látszik, hogy még mindig szeretik egymást, elfogadják a másikat minden hülyeségével együtt. Ritka az ilyen :)Sajnálom azokat, akiknek rosszban vannak a szülei, biztos szar lehet :/

2013. júl. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat valaki szerencsesebb jo nektek:/
2013. júl. 14. 21:22
 7/12 anonim ***** válasza:
Jah, hogy arra is válaszoljak, hogy mit tegyél, hogy ne váljanak el.. Igazából te nem tudsz semmit tenni. Ezt nekik kell megoldani :/
2013. júl. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jövőre lesznek együtt 30 éve.Szerencsésnek mondhatom magam,mert soha nem vesztek össze semmin.Nagyon sajnálom,hogy a te szüleid veszekedne:( Nem lehet jó érzés.
2013. júl. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért akarod, hogy ne váljanak el? Miért jó állandó feszültségben élni? Se neked, se a szüleidnek nem jó ez. Az én szüleim 13 év után váltak el (kár, hogy nem hamarabb, akkor lehet jobb lenne apámmal is a kapcsolatom), mindkettejük ivott, volt verekedés is elég sok, amit végig kellett néznem... tönkrementem, idegileg egy roncs lettem. Mindketten a másikat hibáztatták, pedig mindketten ugyanolyan hibások voltak.
2013. júl. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Együtt vannak de utálják egymást..13/L
2013. júl. 15. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!