Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüleitek mikortól engedtétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleitek mikortól engedtétek meg, hogy a párotokkal együtt aludjatok? Mennyi idő után?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal, és felvetettem otthon, hogy aludjon nálunk. A szüleim viszont nem engedik.

17/L


2011. júl. 6. 08:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha kicsi a lakás, ak sztem nem szeretnének a te nyögéseidre álmatlanul forgolódni az ágyban :P


am sztem csak nem akarják, h elveszd a szüzességed, mert még kislánynak tartanak, komolyan beszélgess el velük.


18 voltam, amikor áthívtam a barátnőmet, anyáméknak nem volt kifogásuk, h ott aludjon.

2011. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi 13 évesen jöttünk össze, és 6 évig voltunk együtt. Egyszer sem aludt ott( csak a tudtukon kívül, mikor ők nyaralni voltak). A másik kapcsolatomban azonnal megengedték, bár akkor már 18-19 lehettem, az is több évig tartott, és a mostaninál is azonnal megengedték az első naptól akár, akkor 21-22 lehettem.
2011. júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Anyummal járok nődokihoz, és együtt írattunk fogamzásgátlót, úgyhogy ő tudja. Kertes házban lakunk, úgy hogy még hely is van... És mellette az a vicces, hogy nyaralni elmehettünk kettesben még a nyár elején, és augusztusban is megyünk három napra (nem nagy nyaralások, rokonokhoz mentünk/megyünk).
2011. júl. 6. 09:05
 4/10 A kérdező kommentje:

08:59

6 év után sem engedték, hogy együtt aludjatok? :O

2011. júl. 6. 09:21
 5/10 anonim ***** válasza:
Nagyon fiatalok voltunk, és igazából egyszer sem mertem megkédezni, mert elég szigorú nevelést kaptunk nővéremmel, így elvoltunk. Nővéremnek is 6 éves kapcsolata volt, 3 évvel idősebb nálam és neki sem engedték meg. De később megenyhült a szigor.
2011. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem azonnal, ahogy megismertem, akkor rén is 17 éves voltam, nem értem mások miért ilyen vaskalaposak 20L, azóta is együtt vagyunk
2011. júl. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

4 hónap után aludhatott itt először, de úgy hogy apa nem tudta :) Júniusban pedig Nemrég pedig 3 napot voltunk siófokon kettesbe :) 15/L


szerintem ez gyerek-szülő kapcsolat kérdése. próba szerencse. hajrá! :))

2011. júl. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Titeket irigyellek, akiket megengedik...

A szüleimmel elég jó viszonyt ápolok. És még azt sem mondhatják, hogy rossz gyerek vagyok...

Jól tanulok, suli időben minden hétvégén megfőzök, Így nyári szünetben minden másnapra én csinálom a kaját, minden héten kitakarítom a lakás nagy részét és ki is mosom a ruhákat.

Csak néha szoktam emiatt panaszkodni, de annak ellenére is megcsinálom. És szeretem is/lehet, kicsit h.ülye vagyok, de ez így van:)/.

2011. júl. 6. 12:22
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem ugy 3-4 hónap után megengedték, szerencsére nagyon jó viszonyom van velük, és nem volt ezzel gond.:) amugy több mint 3 éve vagyunk együtt a barátommal, és már olyan rengeteget alszunk együtt, hogy már rossz egyedül:(

Amugy szerintem, ha a srácot picit jobban megismerik, biztos megfogják engedni neked:) 19/L

2011. júl. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat! :)
2011. júl. 11. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!