Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert nem segitenek nekem...

Miert nem segitenek nekem szuleim ill nagyszuleim?

Figyelt kérdés

Tesom lakast kapott amit alberletbe ad ki mer kulfoldon go-go tancos(szuloi ngy szuloi segitsegel) valamint kb 800.000 ft ertekben aranyat.

Unokatesoim is kaptak lakast szuloi nagy szuloi segitsegel valamint az egyiknek mar tobbszor is segitettek vallalkozasba kezdeni.

En annyit kaptam hogy van egy lakasom aminek anyam a haszon elvezoje en a tulaj de ez se biztos mert tulajdon lapot se lattam meg .

Anyam ezt alberletbe adja ki kb 20.000ft-ert ebbol a penzbol vessz a gyermekemnek csokit csipszet valamint elviszi ide-oda.

De ettol meg nem leszek elorebb az eletbe

jogsim sincs fizetesbol meg nem futja pedig jo lenne ugymond tobb labon allni de segitseg nelkul nem megy



2013. júl. 17. 08:56
 1/10 A kérdező kommentje:
Meg annyit hogy, egyedul nekem van gyermekem.
2013. júl. 17. 08:58
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
Azt nézd, hogy te mennyit kapsz. Más gyerek még ennyi segítséget sem kap. Van egy lakásod, amit nem neked kellett megvenned és elégedetlenkedsz??? Szép!!!
2013. júl. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Tehát tulajdonképpen mindegyikőtök kapott lakást. Mi a probléma?
2013. júl. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kaptál te is egy lakást, mint a többiek. Mit akarsz még? Tartsanak el gyerekkel együtt? Nem leszel előrébb az életben? Mi a fenének szültél így akkor?
2013. júl. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak az hogy,en berlakasba elek es nem tudom elore vinni az eletem.

Ja es meg sok mindenben kaptak segitseget de en nem.

Amugy orulok annak is de mint irtam o a haszon elvezo es nem tudom elore vinni az eletem a tobbiek ahhoz kaptak segitseget hogy jussanak valamire en nem.

2013. júl. 17. 09:18
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha annyi segitseget kaptam volna mint ok nem itt tartanek!!1
2013. júl. 17. 09:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem értem, akkor végül is mit szeretnél? Mekkora az a lakás, hogy csak 20ezerért adja ki? Az nagyon olcsó. Adja ki drágábban, ne vegyen csokikat meg csipszeket, és akkor meg lesz belőle a jogsid. És miért haszonélvező, ha nem lakik ott?
2013. júl. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Mondtam mar neki de azt mondja hogy igy meg kapja a gyerek azt amit nekunk nem tudod meg adni.

A lakas nem nagy kb 26 m2

Persze ez a legkisebb

2013. júl. 17. 09:41
 9/10 anonim ***** válasza:

26nm az nem lakás, de ennyiért is befognám a számat.

Elhiszem, hogy bosszant, hogy a másik kettő aranyat meg miegymást kapott, de te is kaptál!

Én tudod mit kaptam? A ruháimat egy hátizsákban. Amim van (lakás, kocsi, jogsi, végzettség, két gyerek) azt mind magamnak köszönhetem, senki nem segít be.

2013. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hogy tudtad segitseg nelkul megszerezni a vegzedseged es mi az?
2013. júl. 18. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!