Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon rossz a kapcsolatom az...

Nagyon rossz a kapcsolatom az apámmal. Hogyan tudnék változtatni ezen? (16/f)

Figyelt kérdés
Az utóbbi években egyre rosszabb a kapcsolatom az apámmal. Már próbáltam vele rengetegszer beszélni (pl közös téma, programok) de azokból is csk veszekedés lett. Én mindig próbáltam nyitni felé de eddig nem sikerült. tudnátok tanácsokat adni, hogy mit tehetnék annak érdekében, hogy jobb kapcsolatunk legyen?
2013. júl. 17. 12:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Velem is hasonló a helyzet. Sokszor próbálkoztam, hogy jó legyen a viszonyunk, de őt nem érdekelte. Én már feladtam, már nem is beszélek apámmal.
2013. júl. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ez a legrosszabb, hogy próbálkozunk jobb kapcsolatot teremteni, mert mégiscsak az apánkról van szó, de konkrétan le se szarja...
2013. júl. 17. 13:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ezért untam meg. 8 éve nem igazán beszélünk, 5 éve összevesztünk az akkori párom miatt, azóta próbáltam megbeszélni vele, de egyszer sem volt vevő a dologra. Mondtam neki, hogy találkozzunk, de azt mondta ő túl beteg utazni (a nővéremhez tud utazni). Utána mondtam neki, hogy le utazok a szomszéd városba, de még oda sem volt hajlandó eljönni. Belefáradtam, már jól meg vagyok nélküle.


Mikor romlott meg a kapcsolatotok?

2013. júl. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
évről évre fokozatosan egyre rosszabb.. kb 3 éve. Akkor döntött úgy, hogy nem foglakozik velem. (előtte nagyon jól elvoltunk néha)
2013. júl. 17. 13:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Hívd el olyan helyre, ahol együtt voltatok és jól éreztétek magatokat. Hátha rátörnek az emlékek.
2013. júl. 17. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!