Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz az egész életem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz az egész életem, hogy tudnék ezen normálisan változtatni? 23/F

Figyelt kérdés

Az a legnagyobb bajom, hogy alig van ismerősöm van 2 haverom, de velük sehova se lehet elmenni élnek a kis világukban, alig tudok velük találkozni. Én meg nagyon vágyom már egy normális társaságra, meg egy párkapcsolatra, csak velük a sétáláson kívül semmit se lehet csinálni. Járok szakiskolába estire csak ott meg az a baj, hogy nem a korosztályaim az osztálytársaim.

Az a baj velem, hogy sokáig nem voltam barátkozós típus, és most nagyon lennék egy normális társaságba, és hogy megismerkedjek egy nővel. Egész életemben egy normális lánnyal találkoztam még aki teljesen megfelelt minden elvárásomnak csakhát mivel van régóta párkapcsolata így nem próbálkozhatok nála.

Én kissé nehezen ismerkedem, meg nem vagyok valami beszédes. Igazság szerint olyan nők vonzanak nagyon akik beszédesek és társaságiak, mert ennek az ellentétét nem szeretem, mert nem szeretném a barátnőmben teljesen magamat látni, hanem hogy rendesen kiegészítsük egymást jó tulajdonságokkal. Mert én tényleg megadnék neki minden jót és arra vágyok legjobban, hogy az első kapcsolatom legyen egyben az utolsó is. Társkeresőket meg nagyon nem szeretném használni, mert nagyon nem bízok bennük.


2013. febr. 12. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

pedig ha már nincs más lehetőség, mondjuk személyesen ismerkedni, akkor 1x kipróbálhatod a netes ismerkedést is. hidd el, abból is kisülhet jó dolog. :) ritka, de lehet.

amúgy meg majd amikor abszolút nem számítasz rá, akkor fog eltalálni Ámor nyila. ^^

2013. febr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom,hogy a nagydumás, társasági csajok mennyire buknak az ilyen visszahúzódobb pasikra. Egyébként lépj a tettek mezejére, ne siránkozz! Iratkozz be valahova.


21/L

2013. febr. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem kell hogy nagydumás legyen csak ne legyünk kussba itt ez a lényeg.
2013. febr. 12. 23:37
 4/6 anonim ***** válasza:

Na ez eléggé olyan mint én.. Leszámítva hogy te mindenképpen hosszútávú kapcsolatot akarsz, én beérném kölcsönös vonzalmon alapuló kis kalandokkal is.

Szerintem, ha normálisan nézel ki, a kulcs az a minél nagyobb társaság. Ez hiányzik nálam is, és szintén 23 évesen nehéz már kialakítani egy újat, ha nem kerülsz egy teljesen új környezetbe, tiszta lappal.

Merre laksz, ha nem titok? Írhatod priviben is.

2013. febr. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kezdj bele valami olyan hobbiba, amit társaságban csinál az ember, így mindenképpen kapcsolatba kerülsz idegenekkel, ez lehetőség arra, hogy barátokat szerezz. Barátnőt leginkább már meglévő baráti körrel/körből lehet szerintem szerezni. Alapjáraton nem szeretnek a lányok idegenek felé nyitni, de ha egy barát barátja az illető, akkor nyitottabbak.


Esetleg jó ötlet lehet az is, ha felkeresel néhány régi osztálytársat, akivel jóban voltál, vagy régi barátot, havert. Általában a régi ismerősök nyitottak egy-egy találkára, persze ha régen megfelelő kapcsolat volt közöttetek. Én múlt nyáron így "zsebeltem be" egy eszméletlen jó randit csókkal a végén a középiskolai plátói szerelmemmel. Folytatása nem lett, de felpezsdítette kicsit a nyaramat.:)


Szóval én először arra hajtanék rá, hogy legyen egy társaság, akikkel eljárhatsz helyekre, úgy könnyebb barátnőt szerezni. Egyébként teljesen átérzem a helyzetedet. Én totál elkótyavetyéltem a középiskolai éveimet kapcsolatépítés szempontjából - volt egy párkapcsolatom, és mással nem foglalkoztam. Aztán amikor két éve szakítottam a lánnyal, mert tarthatatlannak véltem ezt az állapotot, akkor kezdtem el helyrehozni azt, amit elcsesztem. Most, két év után már van egy fix baráti köröm, akikkel mehetek mindenhova és ezidáig "elfogyasztottam" három nőt az exem óta. Ezt most csak azért írtam, hogy lásd, nem cseszted el az életed, van remény, csak tenni kell érte. Nem mondom, hogy könnyű, de ha felkutatod a lehetőségeidet és teszel azért, hogy kilépj a jelenlegi helyzetedből, akkor meg lehet csinálni.


A nőkhöz való hozzáállásodon amúgy lenne mit csiszolni. Ez az "én leszek a legodaadóbb pasi" beállítódás egyáltalán nem vonzó a nők számára.

2013. febr. 13. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálok nem siránkozni ezeken. Csak tényleg nagyon rossz érzés az hogy kb semmi ismerősöm nincs.
2013. febr. 13. 09:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!