Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nálatok hogy zajlott a kereszt...

Nálatok hogy zajlott a keresztelő? Volt buli, ha igen kiket hívtatok meg?

Figyelt kérdés
2013. júl. 18. 14:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A gyerekek (hugom kislányát és a fiamat egyszerre kereszteltük) szülei, nagyszülei, keresztszülők, a mi (szülők) keresztszüleink, és a két dédnagymama.

Kora délután volt, utána elmentünk a Trófeába, ettünk-ittunk, aztán mindenki hazament.

2013. júl. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nálunk én, a másik keresztapa, annak a barátnője ennyien. volt főzve, meg egy torta. de nem volt nagy ramazuri.
2013. júl. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
keresztelő után buli??? látszik, nem vagy vallásos.
2013. júl. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Szuleink, testvéreink + a család és nagyszuleim anyu részérol (férjem oldaláról már nem élnek).

Reggel odatettuk az ennivalót fozni: leves, leveshús, toltelék, kirántotthús krumplival és késobb toltottkáposzta. Délben volt a keresztelo, 5 után mindenki elment haza.

Sutni elotte való 1-2 napon megsutottunk, 3 tortát kaptunk ajándékba.

2013. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
3-as. Szerintem nem a vallástól függ, hogy tart e valaki bulit.
2013. júl. 18. 14:54
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Unokaöcsém keresztelője után volt szűk családi ebéd + közeli barátok voltak jelen. Déltől este 7-ig tartott, később kávéztunk, beszélgettünk, tortát ettünk (minden nőrokon sütött egyet), és előkerült a bor-sör is (persze kulturált módon).


Nem értem, miért ne lenne vallásos valaki attól, hogy utána kötetlenebb formában is megünnepli a keresztelőt?

2013. júl. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A 3-as válaszoló biztos egy hívő pics*.
2013. júl. 18. 15:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Keresztfiam keresztelője úgy zajlott, hogy elmentünk templomba majd haza és megebédeltünk, beszélgettünk, fotózkodtunk és ennyi.

Mi (keresztszülők), nagyszülők és sógornőm tesójáék voltak ott.

2013. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A keresztelő után igen szokás tartani bulit, összejövetelt vagy nevezzük bárminek... egy ebéd, kora délutáni vacsora keretében igen ünnepelnek még a vallásos emberek is. Általában szűk családi körben szokás, de szerintem nincsenek szabályok, azt hívsz meg, akit csak akarsz :) Jó bulizást!
2013. júl. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!