Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan tudnám meggyőzni anyát...

Hogyan tudnám meggyőzni anyát hogy elengedjen?

Figyelt kérdés
Dombrádon ma Tankcsapda koncert lenne és a barátaim zenekara is fellép előttük. Nagyon el szeretnék menni, anya el is engedne, csak a helyszínnel van gondja. Azt mondja, hogy azon a környéken, közel a határhoz durva dolgok folynak. Hiába mondtam neki, hogy nem egyedül mennék (a barátom is ott lesz), hanem egy 5-10 fős társasággal, akiktől nem szakadnék le, de nem akar engedni. Hogy tudnék érvelni?

2013. júl. 13. 10:55
 1/5 A kérdező kommentje:
17/L
2013. júl. 13. 10:58
 2/5 anonim ***** válasza:
Maximum úgy hogy elhívsz valakit a társaságból aki elbeszélget anyukáddal. Tudom hogy ciki az ilyen dolog egy barát előtt, de ha látja hogy értelmes barát aki nem fog elszakadni tőled akkor lehet megenyhül, és belátja hogy nem leszel egyedül. Viszont tényleg semiképp ne távozz egyedül sehova!A mai világban minden veszélyes!Gondolom olvasol te is híreket!Esteleg legyen nálad paprikaspré, meg gyorshíváson egy olyan szám amit fel tudsz hívni ha baj van!
2013. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Persze, tudom,mindenre figyelnék. Hegyalján is voltam, oda is elengedett. Nem történt semmi, felhívott, minden rendben volt. És a barátomat ismeri. Azon gondolkoztam, hogy ő beszélhetne vele.
2013. júl. 13. 11:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Mivel a családom egy része Dombrádról származik, elég sokszor nyaralunk ott, én nagyon szeretem azt a helyet, de pont azon a környéken, ahol a mi házunk van és amerre a koncertek szoktak lenni (Kemping) elég népes dakota populáció van. Mi elvagyunk velük, amíg ott vagyunk, mert van valamennyi tekintélyünk ott, de egyébként elég meredek dolgokat tudnak művelni. Tipikusan az a fajta, hogy sötétedéskor bepattannak a kocsiba és mennek portyázni, ha jól tudom, vertek is már agyon embereket (persze nem sikerült rájuk bizonyítani), úgyhogy egyedül, ismeretlenül nem ajánlom én sem. Kár, pedig egyébként nagyon szép és nyugodt hely lenne Dombrád City.
2013. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor tényleg az lenne a legjobb ha a barátod beszélne vele.Ha látja hogy felelőségteljes akkor em látom okát miért ne engedne el.
2013. júl. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!