Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ezért tényleg büntetést érdemlek?

Ezért tényleg büntetést érdemlek?

Figyelt kérdés
Mostanában, kb. 1 hete, mint minden kamasz inkább az ágyamba fekszek és internetezek. Nem nagyon megyek el itthonról. Sokáig alszok, sokáig vagyok fent éjszaka. Szerintem egy nyárban mindenkinek kell, hogy legyen legalább összeadva 1 vagy 2 hét ilyen lustulós napja, főleg a tinédzsereknek. Anya, apa meg a nővérem meg mennének mindenfele, és hívnak. Tegnap hívtak volna, hogy mennyek el Tiszafüredre fürdőzni, de semmi kedvem nem volt. Estefele felhívtak telefonon, hogy öltözzek fel, mindjárt itthon vannak, és mennyek le velük a mamámhoz. Szintén elutasítottam. Ma ugyanez a forgatókönyv, csak ma nagyon kiakadt anyám, nem tudom miért. Már büntetést szabott ki. A mi családunkban sosem volt büntetés, max. annyi, hogy ha hívtak el a barátaim nem mehettem. Nagyon meglepődtem ma reggel. Fél 5 körül felhívtak, hogy megyek e mamához, azt mondtam, hogy majd még meglátom, erre megint full neurotikus lett, hogy mi van velem? Gondolkozzak már el a viselkedésemen. O.O ????? Most azért vagyok gonosz ember, mert itthon akarok lenni, a szép, felújított szobámban, az notebookommal, és csak pihenni? Ez nem lustaság, csak kedvem nincs elmenni otthonról. Most emiatt már büntetni kell engem? Amúgy is a jövőhéten megyek át az egyik barátnőmhöz, csak ezt a másfél hetet akartam annyira nagyon lustálkodással tölteni. Apám meg amiatt van kiakadva, hogy ne este 11-kor mászkáljak. NEM LEHET ESTE 11-KOR KIMENNI VÉCÉRE?????? Komolyan? Azt mondja, hogy egész nap alszok. Bevallom, részben igaza van, de attól még vécére hagy mennyek már el... Meg hogy éjszaka felkeltem őket, a mászkálásommal. Mindig sötétben é lábujjhegyen megyek el INNI, úgyhogy ha erre felkel, akkor vagy varázsfüle van, vagy inkább BE KELLENE CSUKNIUK ÉJSZAKÁRA AZ AJTÓJUKAT. Most tényleg az én hibám, hogy általános, lustuló tini vagyok? Emiatt kell rám haragudniuk?

2013. júl. 19. 17:25
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
78%

Na most akkor előbb döntsd el, hogy mi vagy.


" Ez nem lustaság, csak kedvem nincs elmenni otthonról"


Utána:


"Most tényleg az én hibám, hogy általános, lustuló tini vagyok?"

2013. júl. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Úgy értettem, hogy szoktam lustulni meg minden, de nem lustaság miatt nem megyek velük.
2013. júl. 19. 17:34
 3/21 anonim ***** válasza:
97%
Ne haragudj, de én halálra unom magam, és a te helyedben mennék mindenhová, amire hív anyud.:D
2013. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem részben igazuk van.

Mehetnél velük kicsit kikapcsolódni, nem kell egész nap csak gépezni. (Azt tudsz este is)

2013. júl. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Én is mentem és menni is fogok mindenfele a jövőhéttől. Csak ezen az másfél héten akartam pihenni.
2013. júl. 19. 17:37
 6/21 anonim ***** válasza:
Akkor mondd ezt, hogy x. naptól kezdve újra mész, addig engedjék meg, hogy szabadságon legyél. De akkor tartsd is be.
2013. júl. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Hát én is így gondolom, de azért nem kellene büntetniük ilyen hülyeség miatt.
2013. júl. 19. 17:42
 8/21 A kérdező kommentje:
Máskor meg amiatt csesznek le, hogy sose vagyok otthon.
2013. júl. 19. 17:46
 9/21 anonim válasza:
43%
Átérzem a helyzeted,én is tinédzser vagyok,és valóban szüksége van az embernek nyáron lustulós napokra.Szerintem is jó ötlet megmondani nekik kerek perec,hogy most hagyjanak pihenni,aztán majd mászkálsz velük ide-oda.A kamaszoknak szükségük van egy privát szférára.Bár egyébként biztosan kevésbe lennének ingerlékenyek,ha nem egész nap notebookoznál,hanem mondjuk olvasnál is egy kicsit(Nem muszáj tényleg olvasnod,csak mondjuk tettetni.:D)Úgy látni fogják,hogy azért részben hasznosan töltöd az idődet.
2013. júl. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Engem is bosszantana a viselkedésed, bár nem haragudnék. Én legfeljebb akkor szoktam ilyenkor nyáron így lustulni pár NAPOT (nem hetet), amikor előtte túl sok volt a program és elfáradtam. Mint például most is, ezen a héten ez az első nap, amit itthon vagyok és ma itt lustizok a gép előtt, napközben feküdtem, meg olvastam, és szerintem hajnalig fent leszek, holnap meg délig alszom. De az hogy nyáron hetekig itthon punnyadjak a gép előtt, hát nem bírnám.
2013. júl. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!