Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért gondolja anya, hogy...

Miért gondolja anya, hogy tökéletesen nevelt?

Figyelt kérdés

19 éves làny vagyok. Mondhatni burokban nevelkedtem fel. Az elmúlt évek folyamán némi szabadságot sikerült kiharcolnom magamnak.


Viszont 'igazi' szociális életem nem nagyon volt. Nagyon rányomta a bélyeget az életemre az, hogy szinte màr betegesen féltenek.


A szüleim (főleg anya) azt hiszi, tökéletesen nevelt, mert nem járok el inni, bulizni, nem maradok ki hajnalokig, szinte csak itthon vagyok...


Miért gondolja azt, hogy ez így van jól?



2013. júl. 22. 23:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elérte amit akart nem?
2013. júl. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Valószínűleg nagyon félt téged és örül hogy ebben az őrült világban te nem hódolsz be az italnak és egyéb drogoknak. Kérd meg hogy a legjobb barátaiddal, akiket ő is ismer és megbízik bennük, mehess el, egyszer, a buli közepén maximum adsz egy helyzet jelentést, hogy ne idegeskedjen :)

Bár én még nem itt tartok, nekem a bulizós korszakom még jó pár évvel odébb van ;).

2013. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vannak, akiknek a szülőség azt jelenti, hogy a csemetéjüket még a széltől is megóvják. Anyukádnak ez sikerült. Nem tudom, milyenek voltak az ő szülei, de két tippem van. Vagy, totál nem foglalkoztak vele, vagy ők is túlzásba vitték a féltést. Akárhogy is, arra az elhatározásra jutott, hogy ezt a nevelési elvet követi, és tökéletesen be is vált. Eddig. Mert ugye még nincs családod, semmi komolyabb zökkenő nem volt az életedben. Majd ha lesz, az lesz csak az igazi próba!
2013. júl. 23. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én esetembe is hasonló a helyzet...


Ok: a féltés talán.

És így utólag bizonyos téren örülök is annak, hogy nem engedtek annyira szabadjára. Jó akkor rossz volt meg minden. Meg nem is jártam el. /17 évesen voltam először éjfélig úgy, hogy apa jött értem/


19 vagyok most 4 hétig fűznöm kellett őket, hogy engedjenek el egy buliba. /jelzem barátokkal voltam és apa ismerősei is ott voltak/ Apa meg jönni is akart... Alig akart elengedni. Aztán meg úgy volt, hogy ugye jön értem. Ha hazamentem volna az első busszal / fél 3 kor végeztünk és 3 kor jött a busz/ tuti azért kaptam volna mert nem az volt megbeszélve így meg azért szólva be, hogy hazajöhettem volna azzal.

És miért nem akartak oda elengedni? Mert biztos tele van kötekedő részegekkel droggal stb. Basszus 15 biztonsági őr + polgárőrök is voltak ott. Táskákat ellenőrizték...

2013. júl. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Azért, mert ostoba.


Azzal áltatja magát, hogy ő aztán tökéletes, ő megtett mindent, és nem veszi észre, hogy nagyon is sokat ártott. Aki azt hiszi magáról - bármiben is - hogy tökéletes, azzal mindig nagy baj van. Ugyanis a tökéletesen nem lehet javítani.


Még Isten sem teremtett tökéletes világot - nézz csak körül...

2013. aug. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tökéletesen megértelek.kialakított magában 1 képet a "rendes kislány" fogalmáról,és azt próbálta meg összehozni,sikerrel.sose fogja megérteni (teljesen) h mit tett.fogadd el h ilyen és próbálj meg változtatni a dolgokon,persze ne csinálj hülyeséget. ;)
2013. aug. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!