Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek? Már teljesen nem...

Mit tegyek? Már teljesen nem értem a szüleimet elegem van belőlük! Valaki segítene?

Figyelt kérdés
Anyukám és apukám sose szerettek engem annyira mint a másik két testvérem és ez nekem mindig is nagyon fájt már 1 év 3 hónapja van barátom és nem bírják anyáék el fogadni ezzel még jobban fáj nem veszik észre nem tudom mit tegyek valaki segítsen!://
2013. júl. 29. 18:19
 1/3 anonim válasza:

sajnos ezellen semmit nem tudsz tenni..ugyan ebben a cipoben jarok,mint te..max annyi ha elbeszelgetsz veluk.bar nalunk az se segitett. :( ugyh igy megy ez..

19/L

2013. júl. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát az se segít nálunk hogy el beszélgessünk ://
2013. júl. 29. 19:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát,szerintem türelem-játék lesz ez most neked, amíg el nem tudsz költözni;habár én nem értek a pszichológiához. Szóval most tanácsot így ezzel kapcsolatban nem tudok adni. Viszont remélem, hogy nem tiltanak a barátodtól vagy ilyesmi, mert az már tényleg kb elviselhetetlen lenne. Nem tudom, miben nyilvánul az meg, hogy nem tudják őt elfogadni. Ja de várj, mégiscsak tudok tanáccsal szolgálni! Ugye van, hogy az ember azt várja el másoktól alapesetben/ jó esetben, amit ő is megtenne másokért. Egy másik kérdés alá ma ezt írtam: "Ha a körülményeken nem tudsz változtatni,a hozzáállásodon változtass. Nem feltétlenül könnyű dolog egyébként. Hogy az emberekkel való hozzáállásodon változtatni, viszont, hogyha szépen fokozatosan leépíted az elvárásaidat az emberek felé, akkor nem fognak tudni csalódást, bántódást okozni neked. Tudatlanok, nincsenek olyan tudatszinten, mint te, nézd el nekik. Csak bocsáss meg, és hagyd ott az olyan embert, és ne foglalkozz többet vele, ne legyen egymással több dolgotok, hagyd ott őt a múltban , ami egy másodperce történt az már a múlt, lépj túl rajta. És ne rágódj rajta. Ja és állítólag azt Jézus mondta,hogy nincs rosszindulatú ember, hanem csak olyan van, hogy tudatlan."
2017. aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!