Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak hogy anyukám...

Mit csináljak hogy anyukám engedékenyebb legyen?

Figyelt kérdés
Bárhogy próbálom meggyőzni arról hogy bízzon bennem vigyázok magamra kb mintha a falnak beszélnék. Tavasz elején volt egy rossz estém amit nem részleteznék többet ittam a kelleténél...azelőtt sem engedett el úgy nagyon de amit mostanában csinál az kiakaszt...most hogy lett barátüm (aki tényleg vigyáz rám szóval nem kéne féltenie ha vele vagyok) és vele is elszeretnék menni este arra az a válasza hogy miert este kell találkozni vagy hogy 10-kor nagyon max éjfélkor érjek haza ha kések picit akkor már egyből hív hol vagyok érdekes mikor barátnőmmel megyek el akkor nem hivogathogy hol vagyok.legalább nyáron engedne el tovább..segítsetek!16L

2013. júl. 31. 00:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Egyébként szórakozó helyekre nem szoktam járni nem is vooltam és nem is akarok olyan helyekre menni..nem vagyok bulizós az meg nem számít annak h elmegyünk valahova vagy valkihez és ott beszélgetés közben iszunk kicsit szerintem
2013. júl. 31. 09:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!