Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem engedi meg az anyukám?

Miért nem engedi meg az anyukám?

Figyelt kérdés
Balatonbogláron van egy nagy nyaralónk ami nem messze van a strandtól, és az anyukám (anyukám és apukám elvált) nem engedi meg hogy lejöjjön hozzánk az egyik barátnőm pár napra, mert ketten mennénk le a strandra, és attól fél hogyha a barátnőmnek bármi baja esne a vízben ő majd börtönbe kerülne. De miért lenne bármi baj? Eleve úszni jár az a barátnőm.... Mit csináljak? Egyébként 13 évesek vagyunk.

2013. júl. 23. 23:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen én sem engednélek titeket strandolgatni, főleg hogy tényleg felelős a másik gyerekért. Az enyémek alig 1-3 évvel fiatalabbak nálad, mehetnek együtt bevásárolni a közeli boltba, de medencézni nem mehetnek úgy, hogy nem vagyok ott. Az egyik barátnőjüket is úgy engedte velük az anyukája, hogy addig én ott voltam és napoztam.


Szóval én szívesen látnám a barátnődet az anyukád helyében- de strandolni ketten, felügyelet nélkül nem mehetnétek még.

2013. júl. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Ha látná, hogy belefullad, és nem segítene neki, ill. ha ő fojtaná be, akkor kerülne sittre a muterod.

Csoda, hogy egyáltalán rád tud vigyázni, és érted felelősséget tud vállalni...

2013. júl. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Kettes válaszoló tök hülyeséget írt, baromság az egész.

Szóval vagy megy anyukád is a strandra veletek, vagy ti sem, ebben a korban ez így működik amikor kölcsöngyerek is van veletek.

2013. júl. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egyébként úgy megengedné ha ő is lejönne a strandra, csak félek hogy úgy nem tudnánk rendesen hülyülni a barátnőmmel....
2013. júl. 24. 00:18
 5/9 anonim ***** válasza:
3%
A harmadiknak meg kuss!
2013. júl. 24. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
81%

Na épp azért kell a felnőtt, hogy ne hülyüljetek annyira, hogy veszélyes legyen.


Mégis mit akartok olyat csinálni, aminél akkora baj, ha ott van 10-20 méterre a szülő?

2013. júl. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedném, hogy ketten menjetek egyedül strandra 13 évesen. Kizárt!!!
2013. júl. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Barátnőm húga 11 évesen az osztálytársaival jár medencézni... :D
2013. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A medence nem nyílt víz. Ott van úszómester. A Balaton sokkal veszélyesebb egy uszodánál vagy mesterséges vizű strandnál.
2013. júl. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!