Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem túlzás az amit anya...

Nem túlzás az amit anya csinál? Vagy már minket (gyerekeit) sem szeret?

Figyelt kérdés

A szüleim nem szeretik egymást, apa válni akar, anya nem.

Anya azt mondja hogy szereti de mindenki tudja hogy ez nem igaz. Néha velünk is úgy beszél, mintha nem szeretne minket. Engem rengetegszer megsértett de észre se veszi.

Szokta mondani hogy 'te örülnél ha ilyen lányod lenne' ...stb...

Én erre vissza szóltam hogy ' hogy én akkor is szeretném a lányomat ha ilyen lenne'

Tavaly óta nyáron kimegy a balcsira (van egy nyaralónk) és onnan jár ki dolgozni. Idén eddig 3szor jött haza max 3napra

Már 3hete ott van azt mondta hogy csütörtökön jön haza, utána átvariálta péntekre most meg szombatra és mindig ezt csinálja az ígértnél később jön haza.

Nem szereti ha ott van és mi kimegyünk hozzá, ritkán engedi meg de akkor se maradhatunk 3-4 napnál többet, mert úgy nem jó neki. Jobban szereti ha akkor megyek ki amikor ő nincs ott (csak olyan meg kevés van), mert csak azért szokott haza jönni mert fizetést kap és legyen kajára pénzünk.

És mindig amikor haza jön veszekszik velünk mindig van valami amibe beleköthet, miért nincs elmosogatva (még akkor is jól ha 1-2tányér van ott) megint mekkora kupi van stb. Állandóan veszekszik hiába takarítottam az érkezése előtt. Amúgy haza jön 3 napra és cseszeget szerintem ez gáz.

Belép az ajtón 2hét után és az az első, hogy lecsesz.

Másik az hogy elmegy Bpestre fesztiválra költekezik, ruhákat vesz magának stb miközben nekünk napi 1200ft van kajára négyünknek, de valamikor csak 1000ft.

És ha kérdezem tőle miért lenne baj ha kimennék hozzá balcsira párnapja mindig az a válasza hogy néha jó a magány, közbe meg egész nyáron egyedül van.

Amúgy nem túl jó a kapcsolatunk de néha szeretnék vele lenni.

Szerintem már nem szeret minket. Csak magával van elfoglalva.

Mégis amikor apával a válást firtatják azzal jön hogy nem akar válni, szereti még apát,

És apa nem viheti el a gyerekeket mert egyedül maradna. Most akkor kell a magány vagy nem?értelmetlen. Néha elegem van!!! Valahogy tudnám javitani az egymás közötti kapcsolatot? Szerintete nem szeret minket?-nem szereti a családját? Vagy még mindig depressziós lehet? Miért van az hogy szivesebben van a jó ismerőseivel mint velünk? Elege van belőlünk?

17/N



2013. júl. 31. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
17 évesen ahhoz a szülőhöz költözöl amelyikhez akarsz. Válást kimondják a másik fél nélkül is. Ha rossz választ kaptál akkor légyszíves írd le értelmesebben a történetedet. :)
2013. júl. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Még nem válltak el a szüleim!

De sokat veszekszik apával.

Bocsi most nem fogalmaztam valami jól, mert pocsék a kedvem...

2013. júl. 31. 22:46
 3/12 anonim ***** válasza:
47%

Úgy írsz mint valami 13 éves csitrike 17 évesen ilyen drámaként megélni a válást elég gyerekes.

A vállás szomoró de az irásodból az derül ki hogy téged az zavar hogy anyád éli az életét miközben már gyakorlatilag van egy felött gyereke akinek szintén élni kéne a saját életét.

2013. júl. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ugyan már, előző. egy 17 éves lánynak is lehet szüksége az anyjára.

sajnos, kedves kérdező, ezt így kell elfogadnod, ahogy van.

örülj neki, hogy ott az apukád meg a tesód/tesóid.

2013. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem az volt a kérdés hogy ki mit rólam!
2013. aug. 1. 00:01
 6/12 A kérdező kommentje:

Legközelebb a koromat se irom le!

Nem segítetek azzal ha a nem a kérdésse válaszoltok utálatos módon.

Mert ilyen válaszokat nem kérek!

2013. aug. 1. 00:05
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Lehet sirdogálni de ettől tény hogy le kell szakadnod anyuciról és barátokat szerezni egy tárasat ne anyádék kapcsolatával foglalkoz hanem a tiedel.

Ha még nem volt itt az ideje hogy belépj egybe.

2013. aug. 1. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nem tudom, hol látsz utálatos válaszokat, én csak egy utálatos választ látok. amit én írtam, azt kedvesen írtam.

de nem érdemes hisztizni egyébként.

2013. aug. 1. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik anyukád válságban van. Apád dolgozik? Szerintem vannak dolgok a háttérben amikről te nem tudsz.
2013. aug. 1. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szóval anyukád év eleje óta 9 napot láttad otthon, ti meg nem jártok, mert nem szereti? Nem egyedül akar lenni. Biztos is, hogy van szeretője, azért nem szereti, ha ti is jártok felé... 17 évesen mindenképpen szüksége lenne a családjára, főleg az anyjára, ti meg arra buzdítjátok, hogy inkább tojjon rá, és éljen sajátot, ez az igazán elszomorító. Apád azért nem viheti a gyerekeket, mert gondolom egy ideig jár még utánatok a családi, a pénz kell neki. Ha nyaralótok van, gondolom nem vagytok csórók, mert eladnátok, hiába írod, hogy 4 főra 1000 ft a napi kaja adag. Biztosan van valami amiről neked nem mondanak semmit. És mellesleg, anyukád biztosan nem szeret benneteket.. ha otthagy hónapokig, és azt se szereti, ha látogatjátok. Van valakije, ti meg csak akadályozzátok az új életébe.
2013. aug. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!