Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tennél ha anyud táskájába...

Mit tennél ha anyud táskájába találnál egy terhességi tesztet?

Figyelt kérdés

Nem tudok hogy róla hogy lenne-e valakije vagy volt-e valakije az elmúlt 1 évben, ma egy terhességi tesztet találtam a táskájába.. Mikor rá kérdeztem azonnal nekem

támadt hogy neki is van magán élete meg balbla..

Mit gondolnátok/tennétek ilyen helyzetbe?



2013. júl. 31. 17:40
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Magánügy. Te se fogsz mindenről beszámolni anyukádnak.
2013. júl. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, még talán örülnék is. :)
2013. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
15%
ki lennék akadva,és számonkérném....azért nekem is van beleszólásom hogy lesz egy kistesóm vagy nem.
2013. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
97%

Miért, szerinted itt kell tenni valamit?

1.: facért turkálsz más táskájában?

2.: majd pont a tizenegy éves gyerekének számol be a szexuális életéről, és annak esetleges nem várt hatásairól

3.: csak nyugi, van, aki akkor is vesz tesztet időnként, ha semmi oka nincsen rá, de a biztonság kedvéért mégis megcsinálja.

2013. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
94%

magánügy. Ne kutakodj a táskájában.

Semmit nem tennék.

2013. júl. 31. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

ki lennék akadva,és számonkérném....azért nekem is van beleszólásom hogy lesz egy kistesóm vagy nem.------

BAROMIRA NEM !!!!!!

Nem te neked kéne felnevelned, pelenkáznod, megszülnöd, szóval neked nem lenne beleszólásod, aranyoska.

Megint egy EGYKE aki félti a javait. (-.-)

2013. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
szépen visszaraknám, és erősen hallgatnék arról, hogy a táskájában jártam
2013. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Magánügye. Én bocsánatot kérnék, hogy kutakodtam.
2013. júl. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

3. :)

Majd ha elég nagy leszel, és rájössz, hogy aki szexel, az bizony számolhat azzal, hogy esetleg becsúszik valami, akkor másképp fogod gondolni. Esetleg ellenőrzöd, hogy anyukádnak megjött-e pontosan 28. napra? :D Jézus, de el vagytok tévedve. Attól, hogy valakiben felmerül a sanda gyanú, még nem az az első, hogy a meglévő gyereket tájékoztatja arról, hogy "képzeld, késik!"

2013. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%
utolsó ezt hiába magyarázod egy olyannak, aki azt hiszi az anyja élete csakis körülötte forog. Hát nem. Mert te is majd nagy leszel, és te is szexelni fogsz, és elköltözöl tőle, mert ez a világ rendje, és anyukád nem akar egyedül maradni, jobban is teszi, és ezért vannak az életében mások is, mint a gyereke. Sajnos sok elvált anyuka csinálja, hogy megkapja a gyerekét, mint valami drágakövet csiszolgatja évekig és sértve érzi magát, ha 30 évesen otthagyja egy nőért/férfiért, mondván, az egész életét a gyereknek adta. Ezért van az, hogy anyukád párt keres magának, mert nem akar magányosan meghalni, és ehhez neked semmi közöd, mármint kivel jár. Ő egy felnőtt nő, te meg egy pisis. Tudd már hol a helyed és ne kérd számon anyádat, mert én váglak tarkón, ha édesanyád nem tette...
2013. júl. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!