Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Zavar! Hogyan állíthatnám le...

Zavar! Hogyan állíthatnám le a nevelőapámat?

Figyelt kérdés
A nevelőapámmal utáljuk egymást, mégis néha egyszerűen nekiáll ölelgetni, puszit követel, és folyamatosan idétlenül becéz. Drágaságomnak, és ilyesmi. Engem azonban zavar, hogy ilyen, mert amúgy szemét, cikiz, és folyton keresztbe tesz. Mit tegyek vele, hogy abbahagyja? Tanácstalan vagyok.

2013. aug. 2. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy szexuálisan is vonzódik hozzád... (a leírtjaid alapján), ezzel nagyon vigyázz! Inkább kerüld el.
2013. aug. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nagyon nehéz! Mindenhol ott van, ráadásul itthon dolgozik! Utálom. :S
2013. aug. 2. 19:10
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nem adsz neki puszit, sneki sem kötelezhet arra, hogy megpuszilj valakit, illetve nyugodtan szólj rá, hogy mégis mit képzel magáról, nem a kuuuuvájával beszél! Hány éves vagy?
2013. aug. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyet értek, kerüld el ha lehet. Nem lehet, hogy négyszemközt bánik veled rosszul, és anyukád előtt kedveskedik? Mert ez esetben lehet, hogy csak előtte próbálja eljátszani, hogy jól kijön veled. Ha viszont fordítva (mások előtt cikiz, négyszemközt kedves) akkor tényleg jobb megtartani tőle a hat lépés távolságot.
2013. aug. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Anyám hálátlannak nevez, hogy nem ölelem meg, és nem értem miért nem fogja fel, hogy undorodok tőle...
2013. aug. 3. 09:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne mond el anyukádnak, a leírtjaid alapján tényleg nem ért meg. És ettől nem vagy hálátlan, és 2-3 lépés távolság!
2013. aug. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!