Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nagyon bunkó voltam anyámmal?...

Nagyon bunkó voltam anyámmal? Megérdemelte?

Figyelt kérdés

Egyik nap panaszkodott, hogy mennyire fáj a háta (különben mániákusan panaszkodik, csak sajnáljuk már szegényt, hogy mennyire fáj neki...), mondtam, hogy szívesen megmasszírozom. Erre ő nekem ugrott, hogy mégis mit képzelek, nem bízik bennem (a gyerekében!!), meg hogy én biztos el akarom törni a gerincét!

Leesett az állam, csak annyit tudtam mondani fapofával, hogy remélem én nem leszek ilyen sz@r anya.

Azóta rám se néz, hozzám se szól.


Mondjuk szerintem tényleg sz@r anya.. Sose beszélgettünk fontos dolgokról, csak hogy mi volt a suliban. Sose mondta, hogy szeret, nem ölelt meg, nem adott puszit. Ezen kívül ha nekem fájt valaha valamim, akkor "ne túlozz", "majd elmúlik", vagy rám se hederített, de ha neki "fáj" valamije és én nem reagálok akkor teljesen kiakad...


2013. aug. 2. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%
kicsit igen, de én sem tettem volna másképp, megérdemelte.
2013. aug. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha így látod, biztosan igazad is van. Óvatosan, ha még sokáig kell vele együtt élned, de amúgy szerintem ne legyen bűntudatod.
2013. aug. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
A "szar" szó azért kicsit erős, még ha ilyen is, mint leírtad. Kérj bocsánatot, és mondd el, hogy te csak jót akartál, nem érted mért volt rögtön ilyen ellenséges. Akkor is az anyád, lehet, hogy nagyon rossz szériája van, soha nem lehet tudni.
2013. aug. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
teljes mértékben igazad van !
2013. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hm nem vagyunk testvérek?

Nézzük a tv-t ahol éppen megy a híradó és mondják,hogy egy csávó leszúrta az anyját.

Erre anya: Te is egyszer így fogsz megölni?

És minden nap elmondja,hogy egyszer rágyújtom a házat vagy ilyesmi.

Ráadásul mindig sajnáltatja magát,hogy hogy fáj mindene,de orvoshoz nem akar menni,meg semmi. Valamelyik nap meg eszméletlenül fájt a lábam és elkezdett velem ordítozni,hogy miért nem megyek át a szomszédba kérni két tojást.

Úgyhogy ne érezd magad rosszul...

2013. aug. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Húú de ismerős, az enyém sem megy soha orvoshoz! De kettesével veszi már be a legerősebb fájdalomcsillapítókat, ha épp "fáj" a feje 5 percet.
2013. aug. 2. 21:06
 7/13 anonim ***** válasza:
A felháborodásod jogos, de azért kicsit durva dolgot mondtál. Mindenki gondol egyet s mást, csak nem mindent mondunk ki. Elhiszem, hogy nem az anyák gyöngye, csak tényleg a magad érdekében néha le kell nyelni dolgokat. Persze nem lehet a végtelenségig tűrni...
2013. aug. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Évek óta tűrtem, de most elszakadt a cérna.. Hogy lehet ilyet mondani..:S
2013. aug. 2. 21:10
 9/13 anonim ***** válasza:
de hány éves vagy? mennyi van a 18-hoz? azért annyiszor ne mondj ilyet hogy mérges legyen rád és még csak ennyit se foglalkozzon veled vagy kitaláljon neked valami rosszat büntetésből.
2013. aug. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
18 vagyok
2013. aug. 2. 21:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!