Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Zavar, mikor a...

Mit csináljak? Zavar, mikor a szüleim úgy együtt vannak.

Figyelt kérdés
Régebben egyszer rájuk nyitottam este, szólt a tv és azt hittem csak azt nézik.. Azóta nem nyitok be, de tudom hogy mit csinálnak. Csak azért megy a tv hogy azt higgyem nézik.. Meg reggel azt hiszik alszok még mert csak 10 vagy 9 körül szoktam kijönni a szobámból pedig már 8 körül felébredek és akkor nem megy a tv és kicsit hallom anyukám nyőgéseit mert mellettem van a szobájuk. Meg most például elmentek pihenni.. Anyukám telefonja csörgött és nem vette fel, a tesóm hívta. 10 perc múlva megint hívta, akkor jöttek ki éppen a hálószobából, és mikor kérdezte tesóm a telefonba hogy miért nem vette fel, mondta hogy mert kintmaradt a telefon de ez nem is igaz. Meg előtte amúgy zuhanyoztak. Szóval gondolom megint.. Van hogy az ágy nyikorog kicsit és hallom. Annyira zavar. Olyan rossz tudni ezt mindig eszembe jut az a kép amit láttam mikor rájuk nyitottam. Meg ez az egész nekem olyan fura kicsit undorító. Jó lenne ha tudnák hogy hallom meg minden és úgy csinálnák hogy ne tudjam, de én nem akarok velük erről beszélni..
2013. aug. 3. 18:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%
Maximálisan megértelek, hasonló helyzetben voltam, csak az én anyám még csak meg sem próbálta magát visszafogni! Én bedugtam a fülest, és zenét hallgattam mp3-mon, mást nagyon nem tudsz tenni.
2013. aug. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
49%
A zene max hangerőn dolgot hagyd el, nehogy emiatt sérüljön a hallásod! Az veszélyes. Mégis csak az lenne a megoldás ha beszélném velük erről, tudom, nagyon kellemetlen, de vagy ez, vagy pedig elfogadod.
2013. aug. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
55%

Én is pontosan ugyanilyen helyzetben voltam, mint a kérdező, ráadásul majdnem pont ugyanannyi idős koromban. (Ma már külön élek.) Kínomban én is zenét hallgattam a fülemben max hangerőn, de ilyenkor még a legkedvesebb számom is belekeseredett a fülembe. Először annyira sokkolt, hogy egész testemben remegtem, leizzadtam és utána ÉVEKIG súlyos alvászavarokkal küszködtem.


Ma már alvászavaraim nincsenek, vagy nagyon ritkán, de ez az élmény annyira belém égett és felkavart, hogy azóta sincs kapcsolatom és nem is volt -- hiába ennek már majdnem másfél évtizede..-(( És nem is lesz. Egyszerűen azt nem bírom elviselni, ha hozzám nyúlnak, ezért nem megyek el orvoshoz sem soha, soha...

2013. aug. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
77%
Végig olvastam a válaszokat..az senkinek nem jutott eszébe, hogy beszélni kéne a szülőkkel? "Anya, én tényleg örülök, hogy ilyen jól megértitek és szeretitek egymást xy-nal, de a falak elég vékonyak, én pedig még kicsi vagyok, szóval ha lehet legyetek már rám is tekintettel. Köszönöm."
2013. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%

13-as vagyok. Na ha én ezt megpróbáltam volna, ne tudd meg, mit kaptam volna érte... Főleg, hogy ott nem egy vékony fal volt közöttünk, hanem a fél ház, és azon keresztül tisztán hallani lehetett... Egyszer még a szomszéd néni is megjegyezte, hogy hallja, hogy dúl nagy szerelem...


Persze a kérdező szüleit nem ismerem,nem tudom, mennyire lehet tárgyalni velük.

2013. aug. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
72%

Próbálj beszélni velük, vagy egyszer kétszer kopogj át a falun, hátha észreveszik magukat. :P

Valaki írta, hogy szülők ne szexeljenek felhőtlenül. Most ez komoly? Örülni kéne, hogy jól megvannak, lehet eszükbe sem jut, hogy áthallatszik a szomszéd szobába és ez zavarja a kérdezőt. Talán csak finoman fel kéne hívni a figyelmüket erre és meg is oldódna a probléma.

2013. aug. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
84%

Most be ne adjátok már,hogy nektek az minden vágyatok,hogy a szüleiteket hallgassátok élvezkedés közben...

Kezd el matyizni. Viccen kívül szerintem is füles lesz a megoldás.

2013. aug. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Engem is idegesített, de ez normális. Örülni kell neki tényleg, hogy jól megvannak... Annál, hogy eltereled a figyelmed, nagyon többet nem tudsz csinálni.
2013. aug. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!