Most mitévő legyek?

Figyelt kérdés

Kiderült, hogy a 21 éves fiam fent van egy meleg társkereső oldalon. Sosem gondoltam volna, hogy meleg. Teljesen hetero módon viselkedik. Igaz barátnője sosem volt, de ebből nem gondoltam volna, hogy meleg. Mindig azt hittem, hogy csak nincs szerencséje a lányokkal.

Most mitévő legyek? Rákérdezzek a dologra vagy tegyek úgy, mintha mit sem tudnék?



2013. aug. 6. 00:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%

először is, graulálok szülői képességedhez, hogy olyan a kapcsolatod a fiaddal, hogy erre nem jöttél rá magadtól.


másodszor, a legjobbat akkor teszed, ha nem kérdezel rá, mert ha úgy érzi, hogy nem mondhatja el, akkor sosem fogja elmondani, mindenképp magától kell, hogy elmondja, ami akkor fog megtörténni, ha:


érezni fogja, hogy neked nem probléma, hogy ő meleg, hanem te akkor is támogatod, ha meleg, ehhez pozitív megjegyzéseket kell tenned a melegekre, például ha mutatják őket a tévében, akkor jegyezd meg, hogy te is az mellett vagy, hogy házasodhassanak, stb..


egyébként hogy jöttél rá? te a meleg társkereső oldalakat bújod?

2013. aug. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Elsőnek tökéletesen igaza van.
2013. aug. 6. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Ettől még nem biztos, hogy meleg. Nekem komoly kapcsolatom van, mégis fent vagyok egy társkereső oldalon mert az ismerősöm mindig ott mutogatja a jelöltjeit, és másképp nem látom, csak ha regisztrálok. Lehet, hogy a fiad csak poénból regisztrált vagy fogadásból, ki tudja. Ha zavar, szerintem kérdezz rá.
2013. aug. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Sosem adta jelét annak, hogy meleg lenne. Teljesen hetero a viselkedése. Soha semmi nem utalt erre. Az egyik ismerősöm fia mondta el nekem, aki meleg és ő talált rá a társkeresőn és megmutatta a profilját, ahol párkapcsolatot keres.
2013. aug. 6. 01:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Mitévő lehetnél?Ha elmondja neked,akkor fogadd el,de az ismerősét ne mártsd be előtte.Ennyi az egész.
2013. aug. 6. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
mit tehetnél? mutasd be gyorsan a fiad nekem, úgy is szingli vagyok 17F
2013. aug. 6. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Melyik társkereső?
2013. aug. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Planetromeon van fent, de nem mondom el a nick nevét, mert nem szeretném kellemetlen helyzetbe hozni. Az adatlapjára az van kiírva, hogy párkapcsolatot keres. Nincs gondom a melegekkel, csak kicsit ez most megdöbbentett, mert a fiam kicsit sem néz ki melegnek.
2013. aug. 6. 11:35
 9/13 cintikee9603 válasza:
100%
szerintem sem kellene rákérdezned, nehogy ugy érezze hogy a magánéletebe akarsz furakodni szerintem ha bízik benned és olyan a kapcsolatotok akkor el fogja mondani :) csak ki kell várnod türelmesen :D
2013. aug. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Lehet, hogy valaki szivatásból felrakta, nem lehet biztosra tudni ennyiből. de a többi dologban egyetértek az előttem szólókkal
2013. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!