Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért van az hogy mindig...

Miért van az hogy mindig minden tárgy eltűnéséért én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés

Most pl. az egyik biciklipumpa tűnt el.Erre apám:Te raktad el, te vagy a hibás neked kell tudnod hol van.

Én tudom hogy hova tettem, és most nincs ott akárhogy keresem.Az eszébe se jut , hogy mivel ő motoszkál állandóan azon a helyen esetleg útban volt és elrakta.Neem ilyesmi meg sem fordul a fejébe, csak én vagyok a hibás.

Múltkor a lakáskulcs tűnt el, (én hozzá nem nyúltam) és persze megint én voltam a hibás, mert én vesztettem el meg nem figyeltem a házra és ellopták stb.Aztán egyszer csak mit ad isten?Megtaláltuk a kulcsot a kabátzsebében.De semmi bocsánatkérés semmi.Ha mondtam hogy azért bocsánatot kérhetnél egyből mondta hogy "Nem mert ez a te hibád is lehetett volna"..

Akármi eltűnik tök mindegy hogy én hozzányúltam vagy nem de mindig minden kis sz*r eltűnéséért én vagyok a hibás.Egyszer nem volt még olyan hogy magát okolja valamiért..Eleinte még elnéztem de már nagyon kezd elegem lenni.Mit tegyek?



2013. aug. 10. 13:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne segits neki semmit, ne lásson egész nap, ha semmi sem jó neki.
2013. aug. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg Apádnak, hogy azért, mert Te megszülettél ő a hibás, mert nem húzott gumit! Vagy ha keres valamit hagyd ott! Hagyd ott a fenébe és ha teheted csak akkor menj haza, ha minimum felhív és azt mondja elnézést. Nálam bevált.

Ha nem tudsz elmenni akkor ne szólj hozzá. Attól, hogy tisztelnünk kell a szüleinket nem azt jelenti, hogy minden igazságtalanságot el kell tűrnünk. Szülők akartak minket nem mi a szülőket. :):)

2013. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 intrepid ***** válasza:
100%
Ha túl sokszor hallod ok nélkül, hogy csak te lehettél, az lesz a vége, hogy akkor sem veszed komolyan, mikor jogos. Két füled van: az egyiken be, a másikon ki.
2013. aug. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ne vedd komolyan és mégcsak ne is vitázz vele, egyébként mondhatod neki, hogy vegyen be valami memóriajavitót.

Egyszer csináld meg valóban, hogy elteszel valamit és hadd keresse, majd vedd elõ és mondd neki, hogy most direkt eldugtad, hadd egye a kefét.

2013. aug. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Jaj ismerős
2013. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha neked is lesz egy fiad, akkor majd ő lesz a hibás...
2013. aug. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

Megpróbálom figyelmen kívül hagyni.Elmenni sincs kihez sajnos

2013. aug. 10. 15:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? F/N?
2013. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!