Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Állandóan én vagyok a hibás...

Állandóan én vagyok a hibás mindenért. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok jelenleg érettségizem már van egy szakmám. Az a nagy probléma lépett fel, hogy a szüleim mindenképp el akarnak küldeni nyári munkára. Tavaly nem mehettem mert felkészítőre jártam. Eleinte tetszett is az ötlet, volt már régebben is nyári gyakorlatom. De mostanában anyukám állandóan veszekszik velem, hogy nem ad pénzt semmire sem, meg nem tart el tovább, meg nem hiszi el h más is otthon ül a nyáron. Elkezdtem intézni de még most is teljesen rám erőlteti és véletlenül se érdekli a véleményem. Nem gondolnám ,hogy sok pénzt kérek. Bulizni fél éve nem járok 3 havonta szoktam felmenni pestre az 10 ezer szokott lenni. Máskor nem kérek. Sztem igazságtalan ez hogy mindig azt mondja hogy itt lakok azt csinálom amit ő mond. Nagyon rosszul esik, most napok óta kivagyok emiatt, mert tudom hogy lesz munkám csak komolyan nem értem miért kell veszekednie velem. :( és tényleg nemtudom hogyan tovább.

2013. jún. 19. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:

"Mit kellene tennem?"


Mondjuk elmenni dolgozni. Okt.-ig még elmehetsz diákszövetkezethez is dolgozni. Ott egyből kapsz munkát, szeptembertől. De most már minden hely telítve van.

2013. jún. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne rinyálj! Anyukádnak igaza van. Nem vagy már gyerek akit el kéne tartania,mikor már te is tudsz pénzt keresni,ha akarsz.
2013. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szted ő ennyi idősen mit csinált??? dolgozott és azon volt h ember legyen belőle és ne egy rinyagép...falun lakok, de kb 13 éves korom óta járok nyaranta dolgozni, nem kéri el anyum a pénzem, hanem mindig arra nevelt h tanuljam meg beosztani magamnak. el se tudom képzelni h egy lánynak miért van szüksége egy buliba 10000 ftra. én is lány vagyok, szoktam járni buliba de még nem költöttem 3000 ftnál többet egy bulin, úgy h nekünk lányoknak ingyenes a belépő. Gondolkozz el egy kicsit azon h miért ilyen veled, sztem már tudod is a választ. 19L
2013. jún. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!