Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Első találkozás a párom...

Első találkozás a párom gyerekeivel? Nálatok ez hogy volt?

Figyelt kérdés
Kicsit összetett a dolog.Már jó pár éve elváltak a szülők,párom 44 én 28 éves vagyok,tehát elég nagy a korkülönbség.1éve vagyunk együtt, de a "gyerekes" időt mindig tiszteletben tartottam, akkor nem találkoztunk.Viszont most úton van a közös babánk, a gyerekek(akik 11 és 13 évesek) eddig azt sem tudták,h létezem.nemrég elmondta nekik a párom.viszont sűrgősen találkoznom kéne velük,amíg nem nagy a hasam.mert azért önmagában sem egyszerű feldolgozni nekik egy "fiatal" lányt apa mellé,nemhogy egyből egy tesót is.Tehát a kérdésem az lenne,hogy nincs valami tippetek,h hol és milyen formában kéne találkoznunk?
2013. aug. 11. 17:03
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
94%

Nem gondoltátok ti ezt át....

Sem a találkozást sem a kapcsolatotokat, sem a gyerekvállalást.


Most ezt már kár arany keretek közé foglalni (már a találkozást) találkozzatok a lakáson aztán lesz ami lesz.


Egyébként nem értem a párod ha ennyire fontos vagy neki hgy gyereket csinál neked akkor hogy a vihaba nem mutatott be eddig a gyerekeinek?? Gyanut fognék és elkezdenék betojni hogy majd mellőled is lelép..

Most majd jön a nagy válasz hogy te vagy neki az igazi és még soha nőt igy nem szeretett...persze mert azt mondja amit hallani akarsz...

2013. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
23%
1 éve vagytok együtt? Megmondom őszintén eszembe nem jutna a párod helyébe, hogy bemutassalak, függetlenül attól gyereket vársz vagy sem.
2013. aug. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
10%
Jah meg bocsi de mióta "fiatal lány" egy 28 éves vénlány?:DD
2013. aug. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
94%
Ezek után mindegy, hogy hol és mikor találkoztok. Így is-úgy is utálni fognak. Lenne gy kérdésem a közös gyerek becsúszott vagy terveztétek? Ha a pasi 1 év alatt nem mutatott be a gyerekeinek, akkor nem is akart. Most is csak a gyereketek miatt mondta el nekik, hogy vagy.
2013. aug. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
30%
4-es Ez a pasi nem fogja bemutatni ezt a nőt, mert ha a gyerek anyjának van egy csepp esze, akkor közbe lép, de olyan szinten, hogy igen elcsudálkozik a kérdező:D
2013. aug. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

hozzá képest értettem a fiatalt.:)

Kedves első hozzászóló!Ez a kapcsolat egyáltalán nem úgy indult, hogy ilyen komoly lesz.mindketten küzöttünk a saját érzéseinkkel.mert hiába,ő már túl van azon(család,karrier) ami nekem csak most jön az életemben.és egyáltalán nem ígérget fűt-fát.sőt!én mondtam h gyereket szeretnék,ezért tettem.elsőre sikerült is.én egyedül vállaltam volna a kicsit,de ő úgy döntött,hogy velünk szeretne lenni.tehát szó sem volt arról,h egy nagy család leszünk.de ha már így alakult nagyon örülök neki.

és a kérdésem nem az volt h mi a véleményetek erről a z egészről,hanem hogy hol és hogyan találkozzak a gyerekekkel.

2013. aug. 11. 17:15
 7/35 A kérdező kommentje:
a gyerekek anyjának mi köze van ehhez?kb. 10 éve elváltak.normális,inteligens emberekről beszélek,baráti maradt a kapcsolatuk.a gyerekek imádják az apjukat.és ők is jól vannak nevelve,tehát nem fognak hisztizni és utálkozni,mert annál értelmesebbek.
2013. aug. 11. 17:18
 8/35 anonim ***** válasza:
28%
Én olyan helyet választanék, ahol nem gáz, ha két gyerek kiabál az apjával és az ő ....... Mondjuk játékboltot.
2013. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
75%
pl. egy cukrászdában, vagy ebédeljetek együtt.
2013. aug. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
8%

Én a helyedben sehogy nem találkoznék velük. Nekem az a véleményem:egyrészről, hogy az egész kérdéskéd:kamu, másrészről: semmit nem érsz el, harmadrészről: ebben a helyzetben, egy magára valamit adó nő, nem erölteti a talit, főleg azért nem, mert ha egyrészt nőnek hivod magad, és annak születtél pontosan tudod, hogy egy ilyen helyzetben egy cseppnyi érzéssel rendelkező ember tekintettel van a másik két gyerek érzelmeire is.


A 28 éves nő, már vénlány.


Tömören:D

2013. aug. 11. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!