Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti mit tennétek ha a 20 éves...

Ti mit tennétek ha a 20 éves gyerek rátok nyit szex közben? Felvilágosítani már nem kell. Nem szégyellnétek magatokat?

Figyelt kérdés
2013. aug. 12. 11:19
1 2 3
 21/28 Leveltetu ***** válasza:
22%
nem!...be kell szolni neki, hogy "nem hozol egy hideg sort? szex utan jol esne!", vagy be kell ot is venni a buliba.... :))
2013. aug. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:
Adjatok neki egy ezrest. Velem is ezt csinálták
2013. aug. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
33%
Az ajtót ilyenkor zárni kell,a gyereket meg megtanítani kopogni.Egyik sem egy nehéz művelet.
2013. aug. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
59%

A szex nem szégyen, hanem jó! Maximum irigykedhet, aki épp nem teszi.

A KOPOGÁSosoknak: nekem aztán kopoghatnának szeretkezés közben, észre sem venném, tehát marhaság!

Ez arról szól, hogy érezd jól magad, ne foglalkozz semmivel. Ha ezen nem tudod túltenni magad, akkor nagyon sajnálom a párodat, sajnos ennek nem lesz jó kimenetele a kapcsolatotokra nézve. És nem a "gyerek" a hibás elsősorban, hanem te, ha ezen rugózol.

2013. aug. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

Ugyan már...

Ez természetes h ti is szexeltek.

És ezzel ő is tisztában van...

Hisz ő h született volna>?:)

Másik meg 20 évesen gondolom már ő sem szűz... Szóval ha ő megteheti ti miért is ne?

Nem csak a 20 éveseké a világ...:)

2013. aug. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy hogy te szeretkezés közben nem figyelsz a kopogásra,de attól még ez alapvető. Undorító a tapintatlanság!
2013. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Hát ha én most rájuk nyitnék véletlen se hiszem hogy nagy ügyet csinálnánk belőle, hiszen nekem is van barátom közel 2 éve, szerintem ők is sejtik hogy miket is csinálunk mi is, szóval... kellemetlen persze, de azért 20 évesen nem nagy cucc. (szerintem)
2013. nov. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nekünk beszereltek ez ellen egy szerkezetet.Úgy hívják:ajtózár.:)
2014. ápr. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!