Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért félnek a szülők attól,...

Miért félnek a szülők attól, hogy szexel a gyerekük és még 20+ évesen sem engedik őket együtt aludni? De a felvilágosításról sem hallottak sokan, mert a tv-ből, internetről megtanulta már úgyis a gyerek.

Figyelt kérdés

2013. jún. 21. 15:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
43%
Én 20 évesen aludtam együtt először a párommal. Semmiről sem maradnak le a 16-17 évesek, ha nem alszanak együtt. Nem tudom, hova kapkodnak.
2013. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem igazuk van. Én sem értem amikor 14-16 éves azért nyávog, hogy nem aludhat a barátjánál. Vannak az életben olyan dolgok amit nem kell elsietni és hetete más férfival átélni.
2013. jún. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Legtöbb szülő azért nem engedi, mert akkor szexelnek. Csak azt nem értik, hogy szexelni bárhol/bármikor lehet, nem kell ahhoz együttalvás.
2013. jún. 21. 15:52
 4/32 A kérdező kommentje:
2-es: a 20+ évesekről szól a kérdés
2013. jún. 21. 15:53
 5/32 anonim ***** válasza:
18%
én most vagyok 20 éves, másf éve vagyok együtt a vőlegényemmel, 1 éve lakik nálunk, vettünk egy házat és jövőhónapban költözünk.. ő 24 éves. viszont én sokkal érettebbnek érzem magam egyik másik 20 évesnél ( tisztelet a kivételnek) annyira nem érdekli őket semmi, össze-vissza szülnek a semmire.. a szüleik nyakába meg tudom érteni hogy a nem megbízható 20 éveseket nem engedik.
2013. jún. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
68%
igen, bárhol-bármikor lehet szexelni ezt nem is mondta senki hogy nem. de ha együtt alszotok kicsit nagyobb rá az esély hogy szex lesz belőle, mint abból ha elmentek sétálni...
2013. jún. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
53%

Elég megnézni a hív fertőzöttek életkorát..Te is besz*rnál ha szülő lennél és a 14-19éves gyereked dialízisre kéne hordani mert szétment a belső szerve már a betegségtől

Én sem engedném se a lányom se a fiam együttaludni addig míg nem látom hogy komoly a kapcsolatuk, elég az amit a mai kölykök csinálnak, elég átmenned a szerelem&szex kategóriába

17éves csaj azon gondolkodik hova engedje élvezni a hapsiját...

21/F

2013. jún. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
57%
Nyugodtabb a lelkiismeretük. Igaz, hogy bárhol, bármikol tudnak szexelni egymásnál alvás nélkül is, sokan meg is teszik, de ha ők ezt bevállalják, akkor a felelősség egyedül az övék. Ha viszont engedi a szülő együtt aludni őket, és a lányka teherbe esik, akkor a szülőben ott marad az a gondolat, hogy az ő hibája, mert megengedte nekik.
2013. jún. 21. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
8-as: igaz, de ahogy én észreveszem inkább tiltanak, minthogy leüljenek beszélgetni a fogamzásgátlásról, betegségekről, érzelmekről, felelősségről
2013. jún. 21. 16:03
 10/32 anonim ***** válasza:
80%
Nem bíznak a gyerekükben, vagy tudják, hogy rosszul nevelték, ezért akarják most vaskalapos szigorral javítani, amit már nem lehet. Én 15 évesen aludtam először az akkori barátommal, és igen, CSAK ALUDTUNK. 16 voltam, amikor elvesztettem vele a szüzességem, 4 évet jártunk. A következő férfi az életemben már a férjem volt (őt az egyetemen ismertem meg), a kezdetektől együtt aludtunk, majd külön költöztünk a szülőktől. Nem az együtt alvástól függ, hogy milyen a tini/fiatal felnőtt nemi élete, nagyon jó volt a szerelmem karjaiban ébredni, az együtt alvás pedig erre szolgál. Ha majd gyerekünk lesz, akkor igyekszem úgy nevelni, hogy hasonlóan felelősségteljes legyen, mint én, és ha szeretné, még a szerelme is nálunk aludhat! Ha csak alszanak, akkor azért, ha szexelnek is, akkor pedig azért, mégiscsak higiénikusabb otthon!
2013. jún. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!