Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szertnék melltartótmhordani...

Szertnék melltartótmhordani csak nem tudom hogy mondjam el anyának. Ti hogy mondtátok el anyukátoknak? 12,5/L

Figyelt kérdés

#mell #melltartó #anyukátoknak
2013. aug. 15. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anya!Szeretnék melltartót hordani. 14/l
2013. aug. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ő szólt, hogy kéne.....

Miért nem lehet neki elmondani?

2013. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ha indokolt, mert a melled mérete miatt kényelmetlenül érzed magad nélküle, ezt nyugodtan elmondhatod neki is. Ha azért hordanál, hogy a szivacs miatt nagyobbnak tűnjön, akkor várj még vele, majd megnő magától. :)
2013. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ó, én még emlékszem az első melltartómra :)

igen, szerintem nekem is kicsit kínos volt, attól függ, kinek milyen a kapcsolata az anyjával.

szerintem simán mondd meg direktben. Elég fontos a melltartó viselése, hogy megőrizd az alakodat.

2013. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Bizonyára mostanában kezdtek el nőni a melleid. Gondolom érzékenyek is. (nekem nagyon érzékeny olt anno)

Én odamentem anyuhoz, és megmondtam neki, hogy nagyon zavar, ha hozzáér a póló, mert fáj, érzékeny. Aztán másnap megkaptam életem első melltartóját. :)

Semmiképp ne szivacsosat vegyetek (még nem neked való, és amúgy is röhejes, ha eláll a melledtől) inkább valami sportos fazont ajánlanék.


Hajrá! :)

2013. aug. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ő mutatott egy topot (tudod ami melltartó helyett van) mikor vásárolni voltunk. Egy ideig azt hordtam, aztán megtaláltam anyukám néhány régi kisebb melltartóját és áttértem azokra, ezek után már nem volt meglepetés, amikor magamnak is vettem.

Úgyhogy szerintem a legjobb az lenne, hogy mikor mentek együtt vásárolni, akkor a fehérneműs részen elkezded nézegetni a melltartókat és megmondod neki, hogy fel akarsz egyet próbálni.

2013. aug. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem is ő vette

amúgy meg megkérdezed tőle,hogy "anya eljössz melltartót venni?"

2013. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Juujjj hat nagyon szepen koszonom ezt a sok valaszt egy este alatt! Nagyon kedvesek vagytok! Megegyszer koszonom! Mindenkinek ment a zold kez! Amugy no is a mellem.. Ugy vettem eszre hogy mostmar elegge gyorsan is. Es hat ugye most megyek majd hetedikbe, es szinte mar mindenki hor melltartot csak en nem meg egy par gyerek..



Meg meg azt szeretnem kerdezni hogy amikor ti mondtatok el anyukatoknak hogy szeretnetek melltartot akkor hogy reagalt?

2013. aug. 16. 08:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az én anyukám mosolygott, és mondta, hogy holnap veszünk. Nyugi, nem lesz semmi baj. :)
2013. aug. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%

" Anya az egyik barátnőm ( mond a névet) vásárolni volt az anyukájával és vettek melltartó is. Az a helyzet hogy lassan nekem is kéne egy mert nő már a mellem"

Sok sikert! :)

15L

2013. aug. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!