Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el anyukámnak,...

Hogyan mondjam el anyukámnak, hogy van barátom?

Figyelt kérdés

Vagyis nem járunk még. De szoktunk találkozni, meg skype-olunk is, nekem is tetszik, én is tetszem neki. Nem szoktam megbeszélni anyával az ilyen pasis dolgokat, eléggé szégyenlős vagyok ilyen téren. Hogy mondjam el neki?

14/L


2013. aug. 16. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

- Anya, este elmennék sétálni egy fiúval, ha nem gond.


Ebből már sejteni fogja, hogy nem matekozni akartok, azt hiszem :-)

2013. aug. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Szerintem fontos, hogy elmondd neki. Én valahogy így vezetném be: Anya, megismerkedtem egy kedves fiúval. Találkozhatok vele pl. a moziban? Vagy: Megismertem egy fiút, aki elhívott találkozni. Elmehetek?

Én kb így szoktam a tudtára adni. :)

2013. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
14 évesen nekem az volt a legnagyobb gondom h hova vesznek fel középsuliba de amugy nem hiszem h anyud örülne a hirnek
2013. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Volt már barátom, akkor konkrétan nem szóltam neki, hogy van barátom, mert tudtam, hogy nem komoly, de sejtette, hogy van barátom. Akkor nem mondott semmit, hogy ne fiúzzak, ameddig nem megy a tanulás rovására, addig nyugodtan.
2013. aug. 16. 13:21
 5/9 anonim ***** válasza:
-Anya,van barátom.
2013. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én úgy indítanék, hogy "Anyu van egy fiú aki elhívott moziba, elmehetek vele? Ha előjön azzal, hogy nem ismeri akkor mond anyudnak nyugodtan, hogy eljön érted és akkor megismerheti"
2013. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem kell ezt szépíteni.
2013. aug. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi a szóismétlések miatt, nem néztem át a szöveget.
2013. aug. 16. 13:23
 9/9 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg h nem gond-e ha valakit elviszel hozzátok egy gyorsvizitre, ha azt mondja h igen akkor elviszed és kész..
2013. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!