Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan gyozzem meg a lanyomat...

Hogyan gyozzem meg a lanyomat hogy vagassuk le a hajat?

Figyelt kérdés
Mar a feneke ala er szoke haja, tudom hogy szep dehat nagyon nem praktikus, es a hajaval kell tolteni 1 orat hogy rendbe tudja hozni, vagy nekem fel orat. Felek hogy 13 eves kora maitt(kamaszodas) minden fiu megkornyekezi majd. O termeszetesen hallani se akar rola, de az uszas edzese miatt is jolenne mert az edzojuk tobbszor is szolt.
2013. aug. 17. 07:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/82 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem fonod be neki suliban, és edzésre? Lényegesen könnyebb lesz a dolga a gyereknek.
2013. aug. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/82 anonim ***** válasza:
88%

*O termeszetesen hallani se akar rola


Szerencsés vagy, mert az esetek 99,9%-ában a hosszú hajú lányok leakarják vágatni a hajukat és pont azért kell közelharcot vívni, hogy meggyőzd, hogy ne tegye.

2013. aug. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/82 degesz ***** válasza:
91%

Én biztos nem akarnám meggyőzni. Ha vállalja a bajlódást, az ő döntése. Biztosan gyönyörű a hosszú szőke haja, egyéniséget ad neki. Ha le is vágatná a kedvedért, lehet hogy rövid hajjal csúnyának érezné magát, és ez egy tinédzser lelki világának, önbizalmának nem tenne jót.

A fiúk így is, úgy is megkörnyékezik hamarosan.

2013. aug. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/82 A kérdező kommentje:
Hat uszosapiba ugy vegkepp nem fer be vagy csak ilyen hulyen, en rovidre akarom vagatni mert uszashoz meg most megy 2 hetes uszotaborba az lenne a legjobb.
2013. aug. 17. 07:34
 5/82 anonim ***** válasza:
95%
4 Dehogynem befér, csak meg kell rá tanítani. Még mielőtt hitetlenkedsz, két db hosszú hajú (ráadásul nem a vékonyszálú, derékigérő tipusú gyerekem van, és 1 rövid.
2013. aug. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/82 anonim ***** válasza:
96%
Be kell fonni, fel tekerni es máris befér az uszosapka alá. Nem kell levagatni, ha o nem akarja.
2013. aug. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/82 A kérdező kommentje:
Meg kicsit felek, hogy hogymondjam ennyi idosem nem szabadna ennyit foglalkozni ilyenekkel. Nem akarok rosszat neki csak felek hogy eltorzul a lelki vilaga kerlek ne nezzetek hulyenek.
2013. aug. 17. 07:39
 8/82 anonim ***** válasza:
94%
7 Ugyan már. Ha vigyázol rá, tőrődsz vele, odafigyelsz rá, akkor egy idő után megtanulja, hogy vigyázzon magára. Persze hogy észreveszik, hiszen 13-14 évesen testileg már abszolút nő, a hosszúhaj meg mégfeltűnöbbé teszi a személyiségét. De ha nem hagyod, hogy elszálljon magától és önimádóvá váljon,hanem tisztában legyen önmagával, akkor egy egészséges kis nő lesz belőle, és nem olyan mint a mai tinik 80-80%-a, akik már kinjukban azt sem tudják mit kezdjenek magukkal.
2013. aug. 17. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/82 A kérdező kommentje:
Koszonom valaszokat :), Legalabb kicsit atoredezett vegek miatt meggyozhetem, es azt hogy ?
2013. aug. 17. 07:49
 10/82 anonim ***** válasza:
91%

Ne is haragudj, de nem a gyereked lelkivilága torzult.

Hogy lehet egy anya ilyen?? Nekem úgy jön le, hogy szeretnéd szándékosan elcsúfítani, mert azt gondolod, akkor nem fog kelleni a fiúknak.... Pff...

Két gyerekes anya vagyok, nem kamaszlány, és felháborítónak tartom a gondolkodásod.

Egy ilyen csodás, hosszú haj megnövesztése ÉVEK kérdése, te meg levágatnád, mert két hét úszótáborban ez praktikus lenne. Ne már!!

A lányod ragaszkodik a hajához. Jól teszi! Ha erőszakkal ráveszed a hajvágásra, lehet hogy az életben többé ilyen hosszúra nem tudja megnöveszteni, és soha nem fogja neked megbocsájtani, hogy levágattad a haját. Az milyen praktikus lesz!


13 évesen nem kisbaba már. Tudja a haját fésülni, gondozni, ez már régen nem a te dolgod. A táborban sem te fogod pesztrálni, az ő gondja lesz a hajzuhatag.

Ez után kérdés, hogy NEKED miért jó, ha rövidre vágatod a haját? --> Hát a fiúk miatt!

Elárulom, a fiúk azért fognak tapadni rá, mert az úszástól a lányoknak bomba alakjuk lesz, bimbóznak a mellecskéjik, és ők is elkezdenek kicsit kacérkodni azokkal a fiúkkal, akik tetszenek nekik.



A gyerek elcsúfítása helyett kapjon megfelelő értékrendet, lásson követendő szülői példát a párkapcsolat terén is, és beszélgess el vele a fiúkról, a szexről, a női önbizalomról, arról, hogy egy igazi nő nem dobja magát oda mindenkinek, és merjen nemet mondani, stb.


Azt csak mellékesen jegyezném meg, hogy kamaszként (15 évesen) levágattam a hajam. Remekül állt, vagány, csajos külsőm lett tőle, és rám ekkor kezdtek másképp nézni a fiúk...

2013. aug. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!