Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A Nővérem lánya esküvőre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Golgota9 kérdése:

A Nővérem lánya esküvőre készül és a lányomat kérte fel koszorús lánynak. Kinek kell állni a ruha árát?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 06:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Neked
2013. jún. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
De egyszerűbb lenne megkérdezni tőle :)
2013. jún. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Az én esküvőmön én álltam a koszorúslányok ruhájának az árát, mert én kértem meg őket, nem ők akartak azok lenni, így természetes volt, hogy én fizetem a ruhájukat, hiszen az én kedvemért viselték a több tízezer forintos ruhát.

Persze ők is élvezték, de maguktól nem öltöztek volna ilyen drága ruhába, tehát nekem ez nem okozott fejtörést.

De tudok olyanról, ahol a koszorúslányok állták a ruhát, mondjuk nekem csak három koszorúslányom volt és mind közeli rokon, ha csak szimplán barátnőkről, vagy ismerősökről lett volna szó, akkor lehet, hogy én sem vagyok ilyen "nagyvonalú".

2013. jún. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%

megbeszélés kérdése

eddig ha koszorúslány voltam mindig én álltam a ruha költségét...

Most menyasszony vagyok, nem fogom én állni, nem fér bele, de nem is igazán akarok koszorúslányt:) max a kislányokat, de ők amúgy is szépbe vannak öltöztetve

2013. jún. 2. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
A menyasszonynak illik. Ő akarja, hogy koszorúslányai legyenek. Nem kérheti arra őket, hogy drága pénzen vegyenek egy olyan ruhát, amit máskor nem tudnak viselni.
2013. jún. 2. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem meg a koszorúslánynak. Nem olyan nagy összeg.Egy koszorúslányruha felnőtt méretben is kijön 15-ből. Gyerekméretből meg ennek a fele...
2013. jún. 2. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Azért elég nagy összeg az ajándék meg az utazgatás mellett.
2013. jún. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Ahogy a menyasszony dönt: vagy kifizeti ő, vagy ez a koszorús lányoktól a nászajándék, emellé már csak valami nagyon jelképest illik adni. Mifelénk így szokás:)
2013. jún. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én koszorúslányom maga fizeti.Mi előre tisztáztuk, hogy maga állja a költséget, és ennek megfelelően maga választja ki. Szerintem csak akkor kell a menyasszonynak fizetnie, ha meg szeretné határozni a pontos fazont, színt, stb.
2013. jún. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
89%

én mindig magamnak álltam, s az én esküvőmön is a lányok fizették.

Az, hogy a menyasszony kérte meg. Lehet nemet is mondani.


A ruha áráról meg. Egyik lányom kért kölcsön ismerőstől, akinek volt. A másik postával együtt 3500ft-ért vette a vaterán, abroncscsal együtt. Nem muszáj több 10E-es ruha.


Ha viszont a menyasszony kiköti hogy konkrétan milyen legyen a ruha, akkor illik is kifizetnie.

Én csak annyit kértem, abroncsos legyen.

2013. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!