Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék? NAGYON elegem...

Mit tehetnék? NAGYON elegem van belôle -. -

Figyelt kérdés
Anyàmról lenne szó. 13 èves vagyok làny. Mindennap, szinte àllat módjàra ordibál velem, mèg akkor is ha nem csinàlok semmit, ès mindent, MINDENT rám ken. Nagyon csùnyán beszél velem, ma pl. nem règ keltem erre mire kinyitom a szemem.olyan ordibálàsba kezd, hogy szinte VISÍT a hangja és meglehet sûketülni. Idézem a szavait ha nem gond..."Te rohadt k...!! Ha apàd elmegy most agyonverlek! Màr bàntam hogy megszültelek! Mivan tán f...ra vàgysz? Szóljál, kis k...!"És mèg sorolhatnám. Mindenzt most azért kaptam mert FELKELTEM. Mivel most is engem hibáztat, mert ô este nem aludt....legszivesebben visszaszólnék neki, de tudom rossz következmènyei lennének. Mèg azt is megemlíteném hogy a halàlomat kívànja. + csalja apàt minden hèten màs f...t fog...és akkor én szûzkènt vagyok a k.... Akkor ô meg r.... Ha elmondom apának miket csinál velem, vagy a pasizàsát akkor el fogja törni kezem-làbam kórházba küld. Mèg annyit megjegyeznék, hogy pénzes zsáknak jó lennék, szerinte. Mivel hál istennek szép lànynak születtem, jó alakkal, fejletten, és felvettek a modellsuliba. Ôszintén beszéljek? Ràerôltetett erre is. Hogy költhesse a pénzt, minél jobban.

2013. aug. 18. 09:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom! Ez borzalmas! :((((((((
2013. aug. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nincs egy megbízható felnőtt akitől tudnál segítséget kérni?
2013. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Anyádnak orvosra van szüksége, apádnak meg valaki igazán súghatna. Nincs a családban olyan rokon akiben megbízol? Esetleg apád szülei, testvérei?
2013. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem igazán...csak apuhoz tudnék fordulni.
2013. aug. 18. 09:23
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Mond ezt el apádnak. Hidd el, akkor ő meg fog védeni és nem fogja hagyni, hogy "kezed lábad eltörjék".
2013. aug. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha más nincs, beszélj esetleg az iskolai pszichológussal.
2013. aug. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
szólj apukádnak
2013. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
valóban az lenne a legjobb apàval tudnék beszélni... azèrt nem kéne hagynom hogy ilyeneket tegyenek velem...csak mert ô a szülô.
2013. aug. 18. 09:27
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Megint az első vagyok. Ezt nem lehet annyiban hagyni!!! Rá fog menni az egészséged!!! Mindenképpen szólj legalább Apukádnak!!! Sőt a legjobb a Gyámhatóság lenne!!!
2013. aug. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
igen rà fog menni a lelkemre. Nem elèg hogy pàr napja akaratlanul is rossz kedvû leszek, ès elfog a sírás ezzel sem fordulhatok anyuhoz mert akkor lehordana hogy milyen gyenge vagyok, bàrcsam màsik gyereke lenne stb...
2013. aug. 18. 09:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!