Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Párommal pár hónapja élünk...

Párommal pár hónapja élünk együtt, előző kapcsolatomból van egy két éves lányom aki köztünk alszik. Párom szó nélkül engedi neki. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2013. aug. 18. 17:54
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
95%
Most tényleg szivatsz bennünket, vagy már ne is haragudj, de nem lopnának el az eszedért. Szóval, örülj, hogy van párod, de meg kellene becsülnöd. A legfontosabb: van egy kislányod, akit nevelsz, akkor ugyan tiszteld meg már azzal, hogy ne a te pasiddal aludjon együtt és fordítva is a pasidat is megtisztelhetnéd, hogy te alszol vele csakis. Ha lesz netán másik pasid majd azzal is együtt alszik akislány?
2013. aug. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem meri neked mondani, hogy jobb lenne, ha lenne végre külön ágya, külön szobája a gyereknek..........
2013. aug. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%
Gondolom nem mer szolni. Mondjuk nekem kicsit durva, hogy a lanyodat egy "idegen" ferfi mellett altatod. Nem hiszem hogy ez egeszseges.
2013. aug. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Pasi kb annyira okos mint te! Szegény kislányt sajnálom. Az "eredeti" apja ezt engedi?
2013. aug. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Igazuk van a többieknek! Ne sajnálj egy ágyat venni a gyereknek, hogy külön aludjon! Mindenkinek kényelmesebb lesz. Miért nem jutott eddig eszedbe, hogy vesztek, ha nincs?
2013. aug. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Én m-ár születésemtől kezdve külön szobában, külön ágyba aludtam... Nekem ez igy jó volt :) meg igy az egészséges
2013. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Na változott valami, Amúgy a Veterán INGYEN ELVIHETŐ gyerekcuccok is vannak.
2013. dec. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!