Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti hogyan éltétek meg, hogy...

Ti hogyan éltétek meg, hogy kirepült a gyermeketek?

Figyelt kérdés
Mikkor teljesen elköltözött, mert más városban talált munkát.
2013. aug. 19. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én esetemben ez nem egyik napról a másikra történt így nagy különbség nem volt aközött hogy nyaranta 2-3 hónapot hazament, (külföldön élünk) vagy most hogy a munka miatt másik városba ment. Ha van ideje, és energiája akkor minden hétvégén hazajön. Ilyenkor főzök heti adagot neki, amit be tud osztani..

Végül is 16 éves kora óta több hónapokat töltött külön tőlünk..

2013. aug. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En is külföldön élek, a gyerekeim egy másik országba mentek tanulni. Hát nagyon fájó pontom nekem, nagyon nehezen emésztem meg, inkább mondhatnám, hogy betege is vagyok. De megpróbálok erõs maradni és velük sem éreztetni.Ejjel-Nappal rájuk gondolok!
2013. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

anyosom meg most sem heverte ki, pontosabban ugy csinal, mintha teljes jogon beleszolhat mindenbe, idonekkel akar rendelkezni, mindent megvesz stb...

30 fele azt se tudom mit tegyek. szeretem a parom de en sokkal szabadabb vagyok

ugy engedd el, hogy hagyj neki szabadsagot es akkor mindenki boldog

2013. aug. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!