Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyu kiment angliába dolgozni,...

Szabinaaa *¤* kérdése:

Anyu kiment angliába dolgozni, és csak 3 hónap múlva jöhet haza, Már akkor, indulásakor bögött mindenki, de leginkább én. Valaki ír valamit, hogy megynyugodjak vagy ne gondoljak rá annyit, mert így szét mennek az idegeim!?

Figyelt kérdés
Még csak most ment el, de mindanjian bőgünk, de apámnak nem is szabadna, mer szívbeteg, nem szabad idegeskednie. Amióta anyám elment, felfordult az egész ház, én sem bírom idegileg, állandóan sírok! Mit tudnátok ajánlani? :'(

2013. aug. 20. 07:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%

3 hónap nem a világ vége. Gondolj arra, hogy azért ment ki, hogy nektek jobb legyen. Szerinted, hogy esne neki, ha megtudná, hogy mindannyian csak sírtok miatta otthon?

Tudom , hogy nehéz de próbáljatok megbarátkozni a gondolattal, a ház körüli dolgokban és egymásnak pedig segíteni.

2013. aug. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Ha van kedved írj, és beszélgetünk. Addig legalább nem gondolsz rá:)
2013. aug. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te hány éves vagy, hányan maradtatok otthon testvérek?
2013. aug. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
64%
szia ebben a szemét világban erösnek és kitartonak kell lenni ezért legyetek erösek és tegyétek az ithoni dolgaitokat a három holnap nagyon hamar eltelik ha elfoglaltságot találtok magatoknak
2013. aug. 20. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miért kellett kimennie?
2013. aug. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönömszépen a válaszokat, most lettem nemrég 14 és apám van csak itthon meg a báttyám.
2013. aug. 20. 09:50
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem a vőlegényem ment ki három hónapra...

Nagyon rossz volt először, de egy hét alatt hozzá lehet szokni a hiányhoz. Utána megtanulod elfoglalni magad. Amúgy is kezdődik az iskola, a házimunkát is el kell valakinek végezni, és akkor már gyorsabban fog telni az idő.


Gondolj arra, hogy a karácsonyt együtt töltitek. Én sokszor elképzelem a közös karácsonyt, az segít.

2013. aug. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
56%

Ne sírj! Légy férfi!!!

Szólj apudnak, hogy üljetek le, és beszéljétek meg, ettől kezdve ki mit fog a házimunkából elvégezni, és írjátok is le, akkor mindenki tudni fogja, hogy most miben egyeztek:


Segíts apudnak, a mosogatást, a mosást is magadra vállalhatod a suli mellett. A takarításból a fürdőszoba, konyha és egyéb közös területeket a saját szobád mellett.

Figyelj oda, hogy a tesód pedig kiporszívózza a saját + papád szobáját, és segíthet a papának a bevásárlásban, a cipekedésben.

No és figyelj oda, hogy ők is minden rájuk eső részt megcsináljanak, ne legyen fennakadás semmiben.

Anyud nagyon büszke lesz rád!

Hidd el suli mellett, ha mindezt elvégzed te is és a tesód is, percek alatt el fog szaladni az a pár hónap, és hát a technika már csodákra képes. Bármikor tudsz beszélni anyuddal, és láthatod, hallhatod a hangját!

2013. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
0%
Ne sírj :) Angliába sok a Kazahsztáni akik iszlámok eszerint anyádat is bármikro megölhetik kivéve ha iszlám :)
2013. aug. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
62%

próbáld elterelni a gondolataidat, foglald el magad valamivel

pl.menj a barátokkal vhova vagy szórakozz, bnő/baráttal menj el mondd neki h segítsen elterelni a gonolataidat

2013. aug. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!