Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem érti meg a párom,...

Miért nem érti meg a párom, hogy csak a gyerekeket féltem és veszélyes amit csinálni akar?

Figyelt kérdés
A férjem kitalálta, hogy vesz három bikát és azok tartásával fog foglalkozni. Van három gyerekünk és féltem őket. Mit tehetnék?
2013. aug. 20. 17:55
 1/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem.Biztosan nem a házban akarja őket tartani.

Kint meg el lehet keríteni úgy, hogy a gyerekek ne tudjanak oda menni.

Mi kaukázusi medveölő kutyákat tenyésztünk 17 éve, egyszer sem ment a közelükbe a gyerekem, pedig a kanokban van vagy 80 kg, lenyelték volna egyben. :)

2013. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Régen is tartottak állatokat, mégis voltak gyerekek is.

Megfelelő helyen kell őket tartani és nem odaengedni a gyerekeket.

2013. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Voltak a cigány pasik, aztán jöttek a nem tudom mik, mostmeg már a háztartási állatok témakör van? :D

Hihetetlen...

on: nem a házban fogja tartani, a gyerekeknek nem kell odamennie

2013. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%

A bikák úgyis elkerített részen lesznek, nem szabadon kószálnak az udvarban. Úgyhogy gyerekre nem kell fogni, más is él gazdaságban vagy állatok között.


Ha viszont más bajod is van az ötlettel (megvalósítás, pénz, stb), akkor azt beszéld meg vele.

2013. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
3: Ja, most látom a birkásat.... Jaja, tényleg hullámokban jönnek.
2013. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
De ezek az állatok bármikor megvadúlhatnak és még a páromnak is nekimehetnek. Na meg etetni is kellene őket de ha a párom dolgozik akkor ki fogja?
2013. aug. 20. 18:14
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én olyan 2-6 éves lehettem, nekünk is folyamatosan voltak bikáink. Amikor még kicsik voltak, jártam én is etetni őket a szüleimmel, simogattuk őket, cumiztattuk őket cumisüvegből. Mikor meg már kezdett nőni a szarvuk, nem mentünk a közelükbe. ennyire egyszerű... Sőt, olyan is volt, hogy mikor takarítottak nekik anyumék, nem volt még kerítésünk, és két seprűvel vigyáztam rájuk, hogy véletlenül meg ne szökjenek :) Egyik sem bántott soha...

És anyukám is etette őket, nem egy nagy dolog.

2013. aug. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Na most akkor döntsd el, hogy az a bajod, hogy féltek a kölyköket (ami totálisan értelmetlen és alapvető intelligenciamentességre utal) vagy pedig az a bajod, hogy neked is be kell szállni a jószág ganyézásába és etetésébe (tippre utóbbi...).


Amúgy nem, a bika nem olyan állat, ami hirtelen vörösen izzó szemekkel átvágtat egy (elektromos)kerítésen és megöl mindenkit akit csak lát. A bikaviadalon azért ilyen, mert direkt hergelik.

2013. aug. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
A bika házi állat, nem olyan mint pl. a medve, nem fog direkt rátok támadni. Régen a tanyavilágban természetes volt hogy a gyerekek állatok közt nőttek fel. Nem értem a problémát.
2013. aug. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, szomszédék- akik mellesleg az unokatestvéreim meg a nagybátyám- tartanak bikákat, azt hiszem most épp 12 van nekik, (nem szoktam számolgatni) és először is, nem kell egész nap ott lenni velük...Reggel-este dara, napközben eléjük kell rakni a lucernát, melegben vizet. Ennyi. A megvadulásról meg annyi, hogy nem vadállatokról beszélünk, néha rájuk jön a kanosság és olyankor ugranak egymásra, de ez sacc. fél percig tart.


Ezzel a kis monológgal arra próbáltalak rávezetni hogy igenis döntsd el, mi a tulajdonképpeni probléma, és hogy az a probléma tényleg olyan nagy-e.

2013. aug. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!