Ez szerintetek normális?

Figyelt kérdés

Apám minden szaron felhúzza magát.

Anyám 7éves koromban itt hagyott minket, azóta ő nevel.


Mai nap azért csapott - tépett meg mert nem volt jó a wifi jel a tableten, és hiába mondom neki h nem tudok mit tenni ellene, én vagyok az utolsó szemétláda, idézem "eltördeli a csontomat"- mindezt azért mert nincs fél percem megnézni hogy mi a baja - holott már megnéztem és modntam is neki.. és hiába magyarázom neki h nem tudok mit tenni ez ellen, kiküld a szobából..takaarodjak ki, visszaszóltam jó, utánam jött ordibáld h takarodj a csajodhoz megfogta a hajamat, és megütött. Persze bocsánatot még soha életében nem kért tőlem... és nem ez az első eset, csak máskor nem ütött meg. és röhöghettek meg minden, de ez nem vicces..



2013. aug. 20. 19:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Anyukád meghalt vagy csak elváltak?Ha előbbi akkor részvétem, ha utóbbi akkor menj anyukádhoz.

Illetve ha már nagyobb vagy menj diákmunkára vagy egyetemre vagy bárhová, ahonnan ritkán kell hazajárnod.Aztán amikor már van egy stabilabb összeged akkor albérlet.

Vagy ha megüt akkor ugy csináld hogy nyoma maradjon.Aztán egy látlelet és kedves apuka családon belüli erőszak végett mehet a dutyiba

2013. aug. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ugyan olyan mint anyám .Nem normálisak
2013. aug. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szerintem te magad is tudod a választ. Ez NEM normális. Ha betöltöd a 18-at, erősen javaslom a költözést, jól mondták az előttem írók: kollégium vagy albérlet.
2013. aug. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Úgy van, ha betöltötted a 18at akkor menj koliba vagy bármi, ha nem, akkor meg szólj gyámhatóságnak vagy bármi. Nagyszülők nincsenek akihez mehetnél?
2013. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Anyukád meghalt vagy csak elváltak?Ha előbbi akkor részvétem, ha utóbbi akkor menj anyukádhoz. "


Ajánlanám figyelmedbe az alábbi sort:

"Anyám 7éves koromban itt hagyott minket"


Valószínű, hogy nagyon jó anya lehet és a kérdező biztosan számíthat a segítségére, nem?

2013. aug. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: édesanyám él, csak leszar engem, 13 éve nem láttam.

most végeztem az iskolával, hegesztőként, fél hónap alatt munkába is álltam!

2013. aug. 20. 20:17
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagymamám velünk él, kicsit nagyot hall szegény ezért nem látott/hallott belőle semmit, nagypapám pedig elhunyt.
2013. aug. 20. 20:18
 8/9 A kérdező kommentje:

ha elmegyek itthonról, vagy barátnőmnél fog először keresni, és nekik nem szeretnék kellemetlenséget, vagy a munkahelyem előtt megvár és a kollégáim előtt hoz szar helyzetbe.

mindenhogyan szar helyzet..

2013. aug. 20. 20:22
 9/9 anonim válasza:
Ha már szakmád is van, akkor bökj rá a térképre, és keress egy nyugalmasabb helyet, persze apukádat ne tájékoztasd róla, hogy hova mész, max hagyj egy üzenetet, hogy elmentél. Onnantól hiába kerestet, ha nagykorú vagy, nem hurcoltathat haza akaratod ellenére. Persze nyilván nehéz otthagyni mindent és mindenkit, nagymamádat, kollégáidat, barátaidat. De egy jó szakember könnyen talál munkát bárhol, és ha mondjuk barátnőd is veled tartana, máris könnyebb lenne megszoknod az új környezeted.
2013. aug. 21. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!