Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az a gyerek, aki az...

Normális az a gyerek, aki az anyját ler*bancozza?

Figyelt kérdés

Ennél a kérdésnél is ez történt: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__szulo-gye..


De van több ilyen. Normálisak ezek a gyerekek?????


2013. aug. 18. 18:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
23%
Persze, hisz hagyni kell kifejezni önmagát! Joga van hozzá! Éljen ez a liberációnak hazudott erkölcsi fertő amit sulykolnak az emberekbe mint látod alakul az eredménye.
2013. aug. 18. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Akkor nem csak engem akaszt ki.
2013. aug. 18. 18:26
 3/19 Argloss ***** válasza:
Nem a gyerekekkel van a baj, hanem azzal, hogy bár vannak szüleik, de azok alkalmatlanok a gyereknevelésre és mire észreveszik addigra már reménytelen, hogy bármiféle hatást is gyakoroljanak a gyerekükre...
2013. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Miért az anyának van joga ler.bancozni a gyerekét?

Érdekes,hogy egyes szülők hogy tudják szidni a saját gyereküket, aztán meg fordítva meg kitör a világháború!

Nem azt mondom, hogy ez jó, de azért fordított esetben sem kéne megtörténnie!

2013. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem,nem normális.Egy normális,szerető családban így nem beszélünk egymással.Én is megkaptam,anyámtól,hogy k***a vagyok,aki hentereg a hapsijával.17 éves voltam akkor,csak ő nem szívlelte a páromat.És ezért megkaptam :S Ennek 13 éve,azóta is együtt vagyunk.Mondjuk nekem is megvan róla a véleményem,mert ő meg képes az alkoholista,lusta,szekáló apámmal együtt maradni,és nem fiatalon elválni.Ő szült neki inkább két gyereket....
2013. aug. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Ez is igaz, de lássuk be, hogy itt a gyerek írta azt az anyjára, hogy ribi, a másik példánál pedig szintén csak a gyerek verzióját lehet olvasni. Én még egy anyát sem láttam itt, aki nyíltan ler*bancozta volna a lányát, ezt mindig a gyerek állította! Ellenben itt a gyerek ír elég botrányosan a saját anyjáról.
2013. aug. 18. 18:32
 7/19 A kérdező kommentje:

5ös: ha meg elválnak az a baj. Egyszerűen soha semmi sem jó a mai gyerekeknek. Inkább örülj, hogy van testvéred, akikre számíthatsz felnőtt korban, anyád élete pedig az övé, nehogy már te mond meg mi a jó neki!


Ez meg a másik, hogy még irányítani is akarják a saját szüleik. Teljesen elferdült ez a mai világ.

2013. aug. 18. 18:35
 8/19 anonim ***** válasza:
Engem is csitrizett már le anyám. Sőőt mondott még más dolgokat is. Csak én nem írom ki gyakorikérdésekre. :) na meg anyám se,hogy "Lek.rváztam a lányomat! mit tegyek?"
2013. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Ilyen a kapcsolatuk. Nem csak a gyerek hibája. Azért elég szomorú.
2013. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mindegy,hogy a gyerek írja az anyjáról,vagy anya a gyerekről.Ilyet nem mondunk egymásra családon belül.
2013. aug. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!