Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elköltöznétek apukátokhoz, ha...

Elköltöznétek apukátokhoz, ha nem szeretnétek anyukátok új barátját? Vagy nem hagynátok ott anyukátokat?

Figyelt kérdés

Anyukám mindig érdekesen választ magának párt. Általában csak kihasználják, eltartatják magukat vele, aztán lelépnek. Valamiért vonzza az ilyeneket, biztos van oka. Apukám más volt, bár vele is voltak gondok, ő meg csalta. Majd el is hagytam, mikor én 4, húgom 3 éves volt. Rólunk mindig gondoskodott, jó a kapcsolatunk. Húgom 2 éve hozzá költözött.

Most én is mennék, unom őket hallgatni, hogy vagy veszekszenek, vagy így édesem- úgy édesem. Közben a pasi 30 ezret keres, de azt szerintem el is sörözi.

De nem akarom "egyedül" hagyni anyukámat. Húgomra is haragszik még most is, amiért átköltözött.

17L



2012. dec. 17. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mielott elmennel, adj egy eselyt anyukadnak, beszelgess el vele errol, mivel igy ha elkoltozol, akkor mar tudsz hivatkozni erre, hogy adtal lehetoseget, hogy megvaltoztassa az otthoni korulmenyeket. TEhat erre kell koncentralnod a beszelgetesnel, nem a tarsra, hanem arra, hogy nem tudsz pihenni, mivel igy kevesebb az esely, hogy megharagudjon rad, de mar jelezted azt, hogy tul hangosak pl., ami teged zavar!
2012. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is így nőttem fel, az én anyám is ilyen típus, vagy nem tudom minek nevezzem. Sajnos nekem nem volt hová költözzek. Ha lett volna biztos megyek. Vagyis ha nagy ellenszenvet érzel a pasi iránt menj. Ha a húgod már elment, és anyukád haragszik rá, ahelyett, hogy elgondolkodna, sok értelmét nem látom a beszélgetésnek
2012. dec. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írod, anyukádnak fontosabbak a pasasok, mint a gyerekei. Költözz el apukádhoz, anyukádat időnként látogasd meg. Ő nem fog megváltozni később sem.
2012. dec. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én elköltöznék.
2012. dec. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!