Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nézzem végig ahogy apám az...

Nézzem végig ahogy apám az utcára kerül?

Figyelt kérdés

Nemrég néztem egy videot egy hajléktalanról, aki nem költözik be a gyerekei által felajánlott lakásba:


Az én apámmal következő a sztori. Anyámmal váltak és itt hagyott mindent, ez így rendben is volna, elment albérletbe. Aztán hozzá költözött egy nem akarok rasszista lenni, szóval hozzá költözött egy nő, aki eleinte normálisnak tűnt, aztán később kiderült, hogy tökugyanolyan mint a többi... A nő ott hagyta a saját kicsi házát a lányának, és amikor én akartam apámhoz költözni mert én sem bírtam anyámat, még kocsiban ült, emléxem, és mondta, hogy nem lehet, mert az életttársának meg neki ez nem jó. Rá fél évre, az élettársa fia odaköltözött, mert hogy ott kapott munkát.


Oké. Most az van, hogy apám hülyére dolgozza magát az egész pereputtyért, és olyan szinten nem lehet lerángatni róluk, hogy ő vert meg engem amikor felhoztam. Oké. Viszont: ha mondjuk később tehetősebb leszek és veszek neki egy vidéki kis házat, a nője ugyanúgy ott fog rajta piócáskodni? Ráadásul az a nő még előttem is többször megmondta, hogy otthagyná, ráadásul amikor én voltam bajban egy napra sem engedtek oda. Max sátorozni.


Leszarom, én kibírok mindent, szóval nem ez a baj, a baj az, hogy a fateromat féltem, már külsőleg úgy néz ki mint egy hajléktalan pedig pár éve még reklámcégnél dolgozott igen magas pozicióban és fizetéssel és a céges verdákkal furikázott. ma meg egy füstös nővel él, oda jár a kiccsalád rajoskodni, engem oltanak mint egy kutyát, fater meg megver mert védi őket? Mit tegyek? Nem nézhetem végig ahogy kiszívják, vagy az utcára dobják. Nem megy, de bele sem szólhatok....


2013. aug. 23. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak azon lehet segíteni, aki hagyja.
2013. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy ezt kell írnom, de egyértelműen arra megy ki a játék, hogy az apádat kisemmizzék. Tudom, volt a környezetemben egy ugyanilyen helyzetű ember, mára már hajléktalan, pedig egykor gyönyörű háza volt. A felzárkózottak pont az ilyen befolyásolható emberekre mennek rá, mint az apád. :-(
2013. aug. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Irtsd ki a férgeket
2013. aug. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe, segíteni csak azon lehet, aki maga is tenni akar a sorsa ellen. Apádnak ez így jó, de hogy még téged ver meg...meg neked nem segített, de a füstös fiát befogadta...Nagyon rendes gyerek vagy, hogy ezek után még rányitod az ajtót, én nem tenném, mert félnék, hogy a jóindulatomat előbb-utóbb kihasználnák...
2013. aug. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aki cigánnyal kezd az meg is érdemli...


Na jöhetnek a fajvédők, hogy ez ember függő, nem bőrszín.

2013. aug. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!