Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit kéne tennem? Ki vagyok...

Mit kéne tennem? Ki vagyok már készülve lelkileg.

Figyelt kérdés
Anyám bátyám ès én élünk együtt. Anyu 55 bátyám 18 én 13 éves vagyok. A testvèrem semmit nem segít itthon amit anya nem mindig torelál. Mindig arra ébredek hogy anyám üvöltözik bátyámmal. Amikor én szolok bátyámra hogy segitsen már valamit egyből hogy hagyjam békén ugy beszél velem mint egy kutyával meg dobál a papucsával és szid hogy dögoljek meg..én ezt már nem birom..a családom többi tagja teljesen normális. Csak anya ilyen. De milyen anya az olyan aki ilyet mond a gyerekének hogy dögölj meg..régen nagyon sokat vertvminket.
2013. aug. 4. 20:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne vedd magadra, az enyém is mondta, meg megbánta hogy megszült

21/F

2013. aug. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Apud? Rokonok? Tudsz valahova költözni?
2013. aug. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Apumat 3 eves korom ota nem lattam.

De nem akarok elkoltozni mert van amikor meg puszilgat olelget es olyan jol megvagyunk nem ertem mi van vele neha

2013. aug. 4. 20:52
 4/11 anonim ***** válasza:
idegbeteg egyszerű...
2013. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
egyszer próbáld meg, hogy ilyenkor halál nyugodtan, rezzenéstelen arccal megkérdezed: "te most rám vagy dühös? miért haragszol rám?"
2013. aug. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2013. aug. 4. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Mindig gondolj arra, hogy igazából nem rád dühös hanem két választási lehetőség van, vagy a saját hibáját lássa benned vagy féltékeny / irigykedik rád. Nem te vagy a hibás mindig tartsd ezt a két opciót magad előtt és ha kicsit játszol a gondolatokkal simán rájössz, hogy miért csinálja.
2013. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy hogy kire dühös: a saját gyerekét teszi tönkre! És még hányan!:(
2013. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igazatok van! Családon belüli erőszak a legundrorítóbb
2013. aug. 4. 21:30
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
olvasd el a mergezo szulok cimu konyvet. konyvtarbol v netrol is le lehet tolteni. Segit abban h. kezeld ot, rajojj miert ilyen veled es ravilagit arra h. lehet ilyen szulo mellett is teljes eleted. nagyon hasznos, mindenkepp olvasd el!!
2013. aug. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!