Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért tiltanak mindentől szüleim?

Miért tiltanak mindentől szüleim?

Figyelt kérdés

A szüleim egyszerűen sehová sem engednek. Főleg anyukám... hétvégén találkoztam volna a barátommal, akivel már egy hónapja nem is láttuk egymást. mondtam, hogy elmennék hozzájuk, de egyszerűen nem engednek. nem ez lenne az első,főleg így, hogy már nagyon hiányzunk egymásnak. azt mondta, itt a szeptember, a suliban úgy is találkozunk..


nem értem őket...nem bíznak bennem? pedig tudják, hogy semmi rosszat nem teszek, felnőtt nő vagyok, felelősségteljes, megbízható :( teljesen elkeserít e helyzet, úgy kell mindig kéredzkednem, minta 10 éves lennék. És ez kezd a kapcsolatunk rovására is menni....

hogyan győzzem meg őket?


20/L


2013. aug. 21. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
úristen, húzz el onnan gyorsan.
2013. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Annyiszor gondoltam már, hogy lelépek...de nincs pénzem....
2013. aug. 21. 21:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

20 éves vagy..

Ha találkozni akarsz azzal a barátoddal, akkor fogod magad és elmész.

2013. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 viktor123456 ***** válasza:
85%

A szüleid életképtelent akarnak nevelni belőled.


Keress munkát, szerezz egy szobát és húzz el onnan.

2013. aug. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
Jack Bauer kimenekít!
2013. aug. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Kezd ott, hogy húsz éves vagy, másrészt ezt tudatosítsd magadban annyira, hogy oda merj állni, hogy azt mondjad, igenis mész, van saját életed. Mit csinálnak, leordítanak? Felnőtt ember vagy. Nem azt mondom, hogy legyél tiszteletlen, de ez nyilván nem állapot. Odamész, leülteted őket, elmondod, hogy ez meg ez zavar, felnőtt vagy, tönkre fog menni miattuk a kapcsolatod a barátoddal, mellesleg az embernek ki kell építenie maga körül a saját világát, ha ettől akarnak 'megóvni' téged, az simán primitív és önző. Kérdezd meg, hogy mitől féltenek annyira. A szex miatt se aggódhatnak, hogy véletlenül teherbe esel, nyilván van annyi eszed. Ha nem engedik akkor se, ha te kiöntöd a lelked nekik, akkor mond azt, hogy te most elmész a barátodhoz, telefonon elérhető vagy, nem lesz baj, de ez így nem mehet tovább.
2013. aug. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Ezt a harcot neked kell megvívnod. Egyszerűen fogod magad, elmész és kész. És nem is mész haza. Mindenki eljátssza ezt a szüleivel, csak ez még tinikorban történik, nem 20 évesen.
2013. aug. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

.. azt mondta, itt a szeptember, a suliban úgy is találkozunk..

Milyen suliba jártok még mind a ketten, 20 évesen?

Menj dolgozni, költözz el, akkor lesz saját életed. Addig nem hagynak élni ameddig ott laksz.

2013. aug. 22. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Egyetemre járunk, mind a ketten :) Bár nem ugyanarra, de egy városban van, így könnyebben találkozunk, 2-3 naponta :)
2013. aug. 22. 09:49
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

"Kedves Anya! Ma este 7 -h kor elmegyek itthonról, mert programom van. Későn jövök haza. Telefonon elérhető vagyok. Puszi! A lányotok."


Vagy szóban, vagy írásban.

Oszt jó napot! :D

2013. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!