Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Utálom a mostoha anyám. Mit...

Utálom a mostoha anyám. Mit tehetnék? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Na szóval kezdjük ott hogy apáék 7éves koromban elválltak. 1Évvel késöbb megismerkedett apa egy 3gyermekes, házas anyukával...-.- ők ellválltak (de nem tudom sajnálni őket) mi meg odaköltöztünk. A nő nagyon gonosz..volt amikor direkt kevesebbet add enni, sőt volt amikor enni sem adott. Takarításnál amikor megkérdeztem tudok-e valamit segíteni direkt nem adott munkát..apával folyamatosan összevesznek /elvileg miattam -.-/.... szerencsére egy faluban lakunk a mamámmal és amikor összevesznek oda megyünk. Nos, ez megy vagy 6 éve... most vagyok 13/L

2013. aug. 25. 12:37
 1/4 anonim válasza:

Vagy háborút indítasz mostoha anyud ellen (nem ajánlom)

Vagy leülsz vele beszélgetni a konfliktus okáról meg kérj tőle tanácsokat szeretnek az anyukák segíteni meg beleszólni ilyen dolgokba elsőnek csakúgy hogy ti ketten és ha lekezelően meg flegmán nem hajlandó veled beszélni akkor apukáddal együtt de akkor már csak a konkrét problémáról beszéljetek. Utána meg kezdj a kedvében járni.

Ha nem változik semmi esetleg rosszabbodik akkor átköltözöl mamádhoz.

2013. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De még rámnézni se hajlandó...direkt elfordul -.- amikor kérdezem megse szólal akkor hogy beszéljem meg vele? :o :/
2013. aug. 25. 19:12
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én is hasonló helyzetben vagyok, de Én nem lakok Apámnál, csak minden 2.hétvégén vagyok ott.

A tapasztalataim alapján azt ajánlom, hogy ne vegyél tudomást rla mostohaanyádról Ha nem ad enni, készíts magadnak...stb...

A 2. Opció az, hogyha addig beszélsz hozzá, míg oda nem figyel rád.

Lehet hogy egy hétig kell hozzá beszélned, na és?

Ha sikerült beszélő viszonyba kerülni, akkor talán normálisabban fog veled viselkedni.

Remélem segítettem!

13/l

2014. okt. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jó nagy lúzer az apád ha csak ilyen nővel tud összejönni. "Remélem" a nő kölkeit is apád dajkálja.
2019. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!