Miért erőlteti?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nemrégiben anyám úgy döntött hogy le akarja vágatni a szép hajamat. Meg se beszélte velem, hogy én szeretném-e vagy se, azonnal bejelentett 1 fodrászhoz. Ma reggel közli velem, hogy holnap kettőre fodrászhoz mész, és 40 centit vágatsz a hajadból.

Hozzátenném, egészséges a hajam, pár hete volt belőle 10 centi vágatva, akkor is ki voltam akadva, mert azt is ő erőltette rám.

Most mit csináljak? Mondtam neki, hogy nem akarok, de ő csak azért is...

Köszönöm a választ!

16/L



2013. aug. 26. 16:12
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
94%

hülye ez a nő.

bírd ki zsebpénz nélkül, vagy valami, de mutasd meg, hogy te vagy az erősebb.

2013. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk anyuéknak akkor voltak "hajlevágós" megnyilvánulásai, amikor folyton a hajammal találkozott a lakásban (pl. nem szedtem ki teljesen a fésűből, ott maradt 1-2 szál a csapban, pár napja nem porszívóztam és a padlószőnyeg már tiszta haj volt stb). Azóta triplán figyelek mindenre, már nem is mondogatják (annyira).

Lehet nálad is ez a baj.

2013. aug. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%
Mutasd meg neki, hogy fontos a hajad, mondd, hogy nem érdekel a zsebpénzed, de neked kell a hosszú haj, és nem válasz meg tőle! Ekkor látni fogja, hogy határozottan így gondolod.
2013. aug. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

Pénz nélkül kibírom, amúgy is van tartalékom, meg nagyiék biztos adnának egy kis pénzt.

Saját fésűm van, ha az lenne a gond, meg a fürdőszobát amúgy is ki szoktam takarítani.

2013. aug. 26. 16:32
 15/27 anonim ***** válasza:
90%

a fodrászhoz is veled megy? esetleg lehet azt, hogy (ha jóban vagy a fodrásszal) hogy felhívod telefonon még ma, vagy holnap reggel, hogy mit lehetne tenni. Legvégső esetben kezdj el hisztizni a fodrásznál, mint egy ötéves, ha sokan figyelnek rátok, talán nem égeti magát.

de a legjobb, ha kijelented, hogy már programod van, miért nem szólt hamarabb. a megüresedett helyre pedig menjen el ő, így a fodrász is jól jár.


(egyébként nem lehet, hogy eladni akarja a hajadat?)

2013. aug. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Eszembe sem jutott, hogy eladná... De csak nem állunk úgy anyagilag.

Rövid haja van, szóval lehet hogy irigy.

2013. aug. 26. 16:37
 17/27 A kérdező kommentje:

Fodrászhoz nem jön velem (szerencsére).

Szerintetek megtehetem azt, hogy elindulok úgy, hogy megyek a fodrászhoz, de tartok egy kitérőt, és barátnőmnél maradok úgy mondjuk 45 percre? Aztán hazamegyek.

2013. aug. 26. 16:38
 18/27 anonim ***** válasza:
90%
szerintem menj el a fodrászhoz, beszéld meg vele, hogy nem akarod, és utána menj el vagy haza, vagy a barátnődhöz.
2013. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
90%
Semmiképp ne engedd!!!
2013. aug. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
86%

Én is pontosan erre gondoltam, hogy el akarja adni. Gondolom, a pénzből meg nem látnál semmit.

Azért nem semmi, hogy a szülők azért vállalnak gyereket, hogy aztán "gyümölcsöztessék". Különben miért pont 40 centit kellene vágatnod belőle?

2013. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!