Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért erölteti anyám annyire...

Miért erölteti anyám annyire a szerelmet?

Figyelt kérdés

Szóval 14 èves fiú vagyok.Anyàm folyton arról beszèl,hogy mikor lesz màr vègre barátnôm,legyek már szerelmes.Ha làtja,hogy sms-t írok mindig megjegyzi,hogy:"remélem egy nônek írsz!"

Mièrt csinálja ezt?Már annyira unom,higy minden màsodik mondata ez!



2013. júl. 15. 19:07
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Bocsànat a hibàkèrt,csak mobilról vagyok
2013. júl. 15. 19:09
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen még tanulj, nem kell hogy a nőkön járjon az eszed. Nem is értem anyádat...
2013. júl. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Azert csinálja mert fel attol hogy meleg leszel:-)
2013. júl. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
15 éves lány vagyok, velem is ugyanezt csinálja. Már olyan képzelgései vannak, hogy leszbikus vagyok.
2013. júl. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is szokott megjegyzéseket tenni, hogy örülne és biztonságban tudna egy fiú mellett. Pedig annyiszor magyaráztam neki, hogy nem feltétlenül külsővel van bajom a legtöbb srácnál... csak ahogy próbálkozik, az valami szánalmas.

16/L

2013. júl. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak az van mögötte, hogy egy szülő szereti, ha a gyermeke sikeres. Szerintem is baromi korai ezzel jönni és csak azt éri el, hogy frusztrálni fog az egész téma téged, mivel elvárás lett belőle. Én a helyedben sokkolnám őt valami abszurd történettel, csak, hogy észre vegye magát.
2013. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
utolsó-pontosan mire gondoltál
2013. júl. 15. 21:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Most tényleg csak egy példa, te döntsd el, hogy milyen messze kell elmenni, nem ismerem anyukádat. :) Mikor mondja, hogy reméli, hogy egy lánynak írsz, akkor azt mondod, hogy nem pazarlod a pénzed sms-ekre, teljesen felesleges, úgyis minden nap új nővel vagy. És nyilván tudni fogja, hogy nem igaz, de ha picit visszafordítod a dolgot felé, talán rájön, hogy békén kéne ezzel hagynia.
2013. júl. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 valaki : ***** válasza:

Szerintem is attól fél,hogy a homokos tengerparton kötsz ki.

Mondd meg neki,hogy álljon le,a csajok vonzzanak és kész

2013. júl. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban ahogy látom vagyunk így egy páran.


Nos nálunk vegyes a felhozatal illetve fordított mint a te esetedben ugyanis nálam néhai apám volt az aki ezzel nyúzott állandóan. Anyám pont azt mondta h " Nehogy gyereket csinálj egy nőnek mert soha nem szabadulsz meg tőle"


Amióta 3-an vagyunk viszont nincs ilyen gondom.

Én nem értem anyádat szerintem 14 évesen még bőven rá érsz. Ezt egyébként annyira utáltam én is h mindig hallgatnom kellet a mikor lesz már b nőd... süket dumát.


Szerintem minden ember van annyira értelmes 14 évesen is h eldöntse h mit kíván kezdeni az életével.

Úgy mint h mit csinálna, hol élne és végtére is szeretne párt vagy sem.

Egyébként én egyik életformát sem ítélem el.


A szinglisségnek az az előnye h szabadidődben azt csinálsz amit akarsz, kompromisszumuk nélkül.

A párkacsnak meg az h van valaki melledet aki szeret meghalhat és a kedvedben jár.

Viszont szerintem (és most nem bántani akarom a tízen éves párokat) kell hozzá egy bizonyos korú értség. Pontosabban ahhoz h normális egymást támogató és segítő kapcsolatban lehess a választottaddal.


Tizenéves korban ez még csak szárnyalgatás amit pláne nem anyuci unszolására kéne csinálni mer rossz vége lesz.

Lehet h te most a boldog szingli állapotban vagy aki éli világát és nem akar lemondani a szabadságról.

Ezt én nem tudhatóm.


Mindenesetre azt mondóm próbáld ki mind kettőt és majd eldöntöd h melyik tetszik jobban, de ne 14 évesen.


24 F

2013. júl. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!