Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem hiszik el a szüleim, hogy...

Nem hiszik el a szüleim, hogy nem lopással szerzem a pénzem, hogy bizonyíthatnám be?

Figyelt kérdés
nyaggatnak hogy honnan van, szval ugy volt, hogy mindig mikor adnak penzt hogy elmenjünk haverommal városba, vmit venni, pl fagyit, én mixndig szinte el se költöm, ők meg azt hiszik hogy ez nem igaz, amugy mikor megyünk haverral boltba akkor 2-en fizetjük a dolgot(kaját) és mindig én rakok bele több pénzt, és a visszajárót, ami 10-20 ft azt megtartom, és összegyült 200 ft apróban, és ezt nem hiszik el, szval vki irja már le pls hogy hogy hihetnék el az igazságot?

2013. aug. 30. 20:33
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
Jézusom, hány éves vagy, kettő?
2013. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
200Ft, azt még ha körülnézek a lakásba is találok annyit szét szórva.
2013. aug. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Vegyetek egy kis perselyt es tedd bele minden nap a szüleid elött a kis megsporolt penzed a het vegen meg törjetek fel együtt igy lätjäk mennyit sikerült sporolnod egy het alatt.nem hiszem hogy 1-2 eves vagy az iskoläban en is keves zsebpenzt kaptam mert a szüleim nem voltak gazdagok!
2013. aug. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Igen komoly bűnelkövetőnek néznek téged a szüleid...
2013. aug. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
Mondjuk, ha nem lenne kint a neved, akkor még talán hihető is lenne, hogy nem kamu.
2013. aug. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nem kamu, igen ez csak vmi hülye név xd de amugy télleg nem kamu, aki meg normálisat irt, köszi, azt a perselyes dolgot már megpróbáltam, már annyira nem érdekli őket a dolog el is felejtették
2013. aug. 30. 21:48
 7/9 A kérdező kommentje:
ja, amugy igen, az én szüleim se gazdagok, ők is a "gazdasági válság áldozatai" lettek mint sok más ember :/
2013. aug. 30. 21:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges elhitetni velük. Te tudod az igazat és kész. Nekem ennyi elég lenne...
2013. aug. 31. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Vezess könyvelést... Ha veszel valamit, a nyugtát, bizonylatot rakd el, és hó végén add le őket a szüleidnek csatolmányként a beszámoló mellé.
2013. szept. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!