Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Tegyük fel, hogy egy utcában...

Tegyük fel, hogy egy utcában laktok a szüleitekkel. Milyen gyakran mennétek hozzájuk és mennyi időre?

Figyelt kérdés
2013. szept. 7. 14:51
 1/6 anonim ***** válasza:
66%

Hát én 3 éve élek külön, de minden szarért felhívom anyukámat:) Hogy kell ezt főzni, mennyi 10 dkg cukor (nincs konyhai mérlegem...), vehetek-e be gyógyszert ha még nem ettem, hol áll meg a 30-as busz, hogy jutok el a Budafoki útra, lesz-e bajom ha a tegnap lejárt csokit megeszem, mit csináljak ha szétvágtam az ujjam, az ajánlott levelet átvehetem-e egy hét múlva... stb :D Általában tudom a jó választ ezekre a kérdésekre, de szereti ha hozzá fordulok apróságokkal is, hiába vagyok már felnőtt.


Tehát én szerintem 2-3 naponta ott lennék.

2013. szept. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%

3 hetente 1-2 órára.

Nem vagyunk az a "hajj, de szeretlek, el sem engedlek" típusú" emberek. Plusz mindenki dolgozik és azon kívül is vannak otthon elvégzendő feladatok.


Kamasz koromban nagymamám a szomszédban lakott. Azaz lakik, csak már én nem lakom ott. Szóval ott pont ez van amit kérdeztél.

Apám egy héten egyszer megy át az anyjához. Talán kétszer. Nagymamám fél évente megy a falszomszédban lakó fiához.

Tesómék, és én is amíg ott laktam, 2-3 naponta mentünk, néha naponta, vagy ha sok volt a dolog, csak hetente. Tehát változó.

2013. szept. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hetente 1x fél napot tuti ott töltenék. Anyuval nagyon jókat szoktunk beszélgetni, meg néha viszek neki filmeket amiket még nem látott.

Már vagy 3 hete nem találkoztunk, úgyhogy eléggé hiányzik, jobb lenne ha itt lakna az utcában.

2013. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kéthetente náluk ebédelünk és beszélgetünk pár órát.
2013. szept. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy utcában lakunk. Évente 1x találkozunk, karácsony másnapján.
2013. szept. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 2-3 órára.
2013. szept. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!